Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Квіт 3, 2020

Сарненська райдержадміністрація висловлює щиру подяку!

     Сарненська райдержадміністрація висловлює подяку установам, організаціям, освітнім закладам, підприємцям району та усім небайдужим хто допомагає забезпечити жителів району захисними медичними масками.

     До благодійної акції з пошиття масок долучились:

     - Сарненська військова частина А 0153 – 420 шт.;

     - МБФ  «Глорія» - 230 шт.;

     - ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей» - 140 шт.;

     - Спілка підприємців Сарненського району -2000 шт.;

     Також ТОВ «ДЕЛЬФІН-ПЛЮС» надало 3000 шт. одноразових медичних масок та 5 л дезінфікуючого засобу.

     Усі маски були передані працівникам поліції району, підрозділу військової частини 3055 2 Галицької бригади Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, Сарненському районному сектору ГУ ДСНС України в Рівненській області, Сарненській центральній районній лікарні, одиноким пристарілим та працівникам державних установ.

     Робота з пошиття масок триває!У квітні платіжки стануть меншими для жителів Рівненщини

     У березні ціну на газ для населення знизили на 14 % у порівнянні з лютим. Таке спільне рішення прийняли Уряд з НАК «Нафтогаз України».

     Здешевлення оптової вартості блакитного палива спрямоване на зменшення витрат споживачів на комунальні послуги. Адже під час карантину люди більше часу перебувають вдома.

     Для жителів Рівненської області ціна за газ складе 4326 грн за тисячу кубометрів, а для бюджетних установ – 5500. У вартість входить ПДВ, втім не врахований газотранспортний розподіл та плата за потужність.

     «Нафтогаз України» знизив оптову ціну газу через конкуренцію на ринку. Але компанія не займається транспортуванням газу. Його постачають людям приватні компанії, що знаходяться в області. Тож споживачі побачать зниження у квітневих платіжках за минулий місяць.

     Разом з тим, у «Рівненській обласній енергопостачальній компанії» повідомляють, що у другому кварталі для більшості бюджетних організацій та соціальних об’єктів будуть знижені ціни на універсальні послуги на 15 %. Йдеться про тих споживачів, електроустановки яких приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 50 кВт.

     Вартість електроенергії для них буде складати 2,43 грн за кВт.год з ПДВ.