Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Квіт 28, 2020

Президент підписав закон про ринок землі

    Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення» № 552-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 31 березня 2020 року.

     Документ передбачає формування законодавчого поля для запровадження ринкового обігу земель сільськогосподарського призначення. Закон, що його  підписав Глава держави, дасть змогу забезпечити реалізацію конституційних прав громадян на вільне розпоряджання своєю власністю та створити прозорі умови для набуття у власність земельних ділянок сільськогосподарського призначення громадянами України.

     «Це історичний момент для всіх українців і для мене особисто. Україна чекала на цей закон з часу здобуття незалежності. Це була нелегка боротьба. Але ми знали, що робимо це для українців», – зазначив Володимир Зеленський.

     Зокрема, законом передбачено, що з 1 липня 2021 року право власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення площею до 100 гектарів можуть набувати виключно громадяни України. З 1 січня 2024 року таку можливість отримають також юридичні особи, власниками яких є українці. Вони зможуть купувати до 10 тисяч гектарів землі. Заборонено також продаж державних та комунальних земель. Відповідно до підписаного закону, питання, чи надавати іноземцям право купувати землю, вирішуватиметься на референдумі.Що робити, якщо згорів електролічильник: рекомендації Держенергонагляду

     Якщо Ви виявили, що прилад обліку спожитої електроенергії (лічильник) не працює, плавиться або димить, потрібно негайно звернутися до обленерго для його заміни. Такі дії передбачено Правилами роздрібного ринку електричної енергії, затвердженими постановою Національної комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 14.03.2018 року № 312.

     Пошкоджений лічильник – це ризик відключення електроенергії, некоректні показники лічильника та загроза короткого замикання, що може призвести до пожежі.

     Несправність електролічильника може статися з різних причин – заводський брак, ослаблення контактів або просто фізичне зношування. Часто з пошкодженням лічильника в помешканні пропадає електрика. Проте, навіть якщо світло є, важливо врахувати: продовжувати користуватися електрикою з несправним лічильником не можна.

     Отже, що потрібно робити, якщо електролічильник видає нехарактерні звуки, димить або горить. Необхідно:МОЗ визначило основні вимоги щодо роботи продовольчих ринків

     У середу, 29 квітня, на своєму черговому засіданні Кабінет Міністрів України розгляне питання про відновлення роботи деяких продовольчих ринків.

     Міністерство охорони здоров’я України та Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України розробили чіткі критерії роботи та алгоритм контролю.

     Агропродовольчі ринки в умовах поширення коронавірусної хвороби COVID-19 повинні працювати із дотриманням суворих вимог. Зокрема, у постанові, поданій на розгляд Уряду, йдеться про певні вимоги дотримання індивідуального захисту та забезпечення протиепідеміологічних заходів.

     Так, допуск працівників, продавців і відвідувачів ринку здійснюватиметься виключно за наявності вдягнутої медичної маски (у тому числі виготовленої самостійно) або респіратора; проходження безконтактного температурного скринінгу.

     Крім того, серед вимог роботи агропродовольчих ринків:У 2020 році День охорони праці присвячений боротьбі з пандемією

     Щороку, 28 квітня, в Україні відзначається День охорони праці, девіз якого у 2020 році, за рекомендацією Міжнародної організації праці, – «Зупинемо пандемію: безпека здоров’я на роботі може врятувати життя».

     Традиційно, за кілька місяців до відзначення свята, оголошується девіз Дня охорони праці. У 2020 році цей день планували присвятити проблемі насильства і домагань у сфері праці. Але, через пандемію COVID-19, Міжнародна організація праці змінила тематику Всесвітнього дня безпеки та здоров’я на роботі.

     За словами начальника Управління Держпраці у Рівненській області Юрія Наконечного, разом з усіма країнами, які об’єдналися у боротьбі з пандемією, ми повинні бути соціально відповідальними до збереження здоров’я працівників і неухильно дотримуватися карантинних заходів. Це залежить від кожного, хто бере участь у трудовій діяльності, але особлива відповідальність покладена на фахівців з охорони праці. Злагодженості та ефективності дій, міцного здоров’я та непохитної впевненості у подоланні небезпечного виклику сьогодення.Коронавірус на Рівненщині побороли вже 50 мешканців області

     Сьогодні з Сарненської ЦРЛ виписують трьох жителів Сарненського району.

     У них ПЛР-тест на коронавірусну інфекцію двічі поспіль показав негативний результат. Загалом в Рівненській області підтвердили вже 50 випадків одужання від коронавірусу.

     Нині в області захворілих на Covid 556 випадків. Найбільше захворілих в обласному центрі – 267, Рівненському районі – 105 та Сарненському районі – 62.

     Загалом в Україні 992 пацієнти вже одужали.Сарненщина COVID-19: важливе станом на 28 квітня

Цілодобовий оперативний штаб з протидії коронавірусу при Сарненській РДА повідомляє!

Станом на 28 квітня 2020 року на Сарненщині випадків захворювання на COVID-19 не виявлено.

Наразі в Сарненському районі зареєстровано 62 випадки захворювання на COVID-19. З них - 7 летальних та 27 одужали (в тому числі 8 медичних працівників).

Сьогодні з Сарненської ЦРЛ виписують 2 мешканців Тинного та 1 з с.Немовичі.

4 жителі Володимирецького р-ну та 1 житель Дубровицького р-ну, перебувають на лікуванні у Сарненській ЦРЛ.

Всього на території Рівненської області виявлено 556 випадків захворювання на COVID-19.Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 28 квітня

     За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 28 квітня в Україні 9410 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 239 летальних, 992 пацієнти одужали. Зокрема, хворобу підтверджено у 639 дітей та 1 843 медиків.

     За добу зафіксовано 401 новий випадок. Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

Вінницька область — 406 випадків;

Волинська область — 260 випадків;

Дніпропетровська область — 318 випадків;

Донецька область — 52 випадки;№ 119 від 15 квітня 2020 року "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 25 березня 2020 року № 99"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 15 квітня  2020 року

                                                № 119                                          № 118 від 13 квітня 2020 року "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 19 березня 2020 року № 84"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 

13 квітня 2020 року                                                                                 №118

 
 
 

Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 19 березня 2020 року № 84

 
 
 
 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня    2020 року № 239 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 03 квітня 2020 року № 212:

Внести до розпорядження голови районної державної адміністрації від   19 березня 2020 року № 84 «Про режим роботи у період карантину» таку зміну:

у пункті 1 слова і цифри «по 03 квітня  2020 року» замінити словами і цифрами «до 24 квітня 2020 року».№ 117 від 10 квітня 2020 року "Про внесення змін до районної програми пропагування творчої спадщини Л.З.Куліша у 2016-2020 роках"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 
голови районної державної адміністрації
 

10 квітня 2020 року                                                                                    № 117  

 

Про внесення змін до районної програми пропагування творчої спадщини Л.З.Куліша у 2016-2020 роках