Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Квіт 20, 2020

№ 112 від 09 квітня 2020 року "Про закінчення опалювального сезону"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації№ 111 від 08 квітня 2020 року "Про надання в постійне користування земельної ділянки"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації

  

   08  квітня  2020 року                                                                                         № 111

 
 
Про надання в постійне користування
земельної ділянки
 

Відповідно до статті 6,  пункту 7  частини 1 статті 13, пункту 2 статті 21  Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей  17, 92, 122, 123, 125, 126 Земельного кодексу України, пунктів 4, 6  Прикінцевих та перехідних  положень  Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», розглянувши клопотання військової частини 3055 Національної гвардії України, наказ  командувача  Національної гвардії України від 16.01.2019 №32 «Про передачу нерухомого майна» :№ 110 від 08 квітня 2020 року "Про затвердження Положення про апарат Сарненської районної державної адміністрації "

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
  

    08  квітня  2020  року                                                                             110№ 108 від 08 квітня 2020 року "Про внесення змін до районної програми «Цукровий діабет» на 2017– 2020 роки "

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 
голови районної державної адміністрації
 

08 квітня 2020 року                                                                          № 108        

Про внесення змін до районної програми «Цукровий діабет» на 2017– 2020 роки

 
 
 

Відповідно до рішення Сарненської районної ради від 22 грудня 2018 року № 785 «Про реорганізацію комунального закладу «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради», керуючись статтею 22 «Про місцеві державні адміністрації»:№ 107 від 08 квітня 2020 року "Про внесення змін до Програми розвитку вторинної/спеціалізованої медичної допомоги в Сарненському районі та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 
голови районної державної адміністрації
 

      08   квітня 2020 року                                                                          № 107      

Про внесення змін до Програми розвитку вторинної/спеціалізованої медичної допомоги в Сарненському районі та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради на 2020– 2022 роки№ 106 від 07 квітня 2020 року "Про затвердження Положення про управління соціального захисту населення Сарненської районної державної адміністрації"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 
07 квітня 2020 року                                                                                  №106
                                                                                    
Про затвердження Положення

про управління соціального

захисту населення Сарненської

районної державної адміністрації№ 105 від 06 квітня 2020 року "Про забезпечення пожежної безпеки на території Сарненського району"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
06 квітня 2020 року
                                                    № 105                                       
 
 
 

Про  забезпечення пожежної безпеки на території Сарненського району

 

 

 
 


КвітеньДецентралізація – завершення реформи

  Пандемія коронавірусної хвороби показала реальність, яку багато хто не помічав – місцеве самоврядування на передовій представлення інтересів та захисту громадян. Місцева влада активно залучена до протидії поширення коронавірусу, приймає важливі та необхідні рішення для захисту здоров’я і життя громадян. Можемо констатувати, що без сильного місцевого самоврядування – не може бути сильної України.

Тому успішне завершення децентралізаційної реформи є надзвичайно важливим. Це відповідає інтересам громадян, інтересам місцевого самоврядування та є в інтересах держави Україна. Децентралізація – це єдиний правильний шлях.

І сьогодні ми як ніколи близько, щоб прийняти всі необхідні рішення.

Стратегічне завдання – місцеві вибори 25 жовтня 2020 року мають відбутися на новій територіальній основі на рівні громад та районів.

Як виглядає серія наступних кроків:
  1. Затвердити нові громади по всій території України.
  2. Затвердити нові райони.
  3. Чітко визначити повноваження місцевого самоврядування та забезпечити самоврядування відповідними ресурсами.
 
Про затвердження громад

Запропонований підхід передбачає, що території територіальних громад та центри громад затверджуються рішенням Уряду. Відповідні норми визначені Законопроектом №2653 «Про внесення змін до закону про місцеве самоврядування».

Проте це не означає, що Уряд у довільному порядку буде визначати конфігурацію нових громад. Законопроектом передбачено, що такі рішення Уряду приймаються на основі перспективних планів формування громад областей.