Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Квіт 13, 2020

Важливо!

     В період карантинних заходів Сарненський районний відділ УДМС України в Рівненській області продовжує турбуватися про громадян нашого району.

     Тому відділ працює, проте змінив графік обслуговування з яким можна ознайомитись за посиланням https://dmsu.gov.ua/news/region/7084.html.

     Разом з тим, закликаємо утриматися у цей час від відвідування районного відділу УДМС та по можливості вирішувати свої питання дистанційно. Міграційна служба Сарненщини - завжди з Вами на зв`язку за телефоном (03655) 3-46-47.

     Заради один одного - дотримуймося обмежувальних заходів на період карантину.

     Будьте здорові! 


Додаткову тисячу отримають близько 17 тисяч пенсіонерів та людей з інвалідністю з Рівненщини

     1 квітня Кабінет Міністрів прийняв постанову «Питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році».

     Документ передбачає перерахунок пенсій та доплату до них. 

     Зокрема, одноразова виплата грошової допомоги у сумі 1000 гривень буде виплачена:

  • пенсіонерам, розмір пенсії яких з урахуванням передбачених законодавством надбавок не перевищує 5 000 гривен станом на 1 квітня 2020 року;
  • одержувачам державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідам (крім осіб з інвалідністю з дитинства та дітей з інвалідністю, які одночасно з цією допомогою отримують пенсію у зв’язку з втратою годувальника або державну соціальну допомогу дитині померлого годувальника, передбачену Законом України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю»);
  • одержувачам державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю;
  • одержувачам тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.

     Нарахування одноразової допомоги органами соціального захисту населення буде проводитися автоматично, без звернення громадян.

     Зазначені кошти будуть виплачуватися структурними підрозділами з питань соціального захисту населення через установи уповноважених банків або через АТ «Укрпошта».

     Крім того, урядовий документ передбачає:

  •  індексацію пенсій на 11%;
  •  щомісячну виплату у розмірі 500 гривень пенсіонерам старше 80 річного віку, у яких розмір пенсійної виплати не перевищує 9205 гривень. При цьому встановлюється, що для вказаних пенсіонерів із страховим стажем 20 років для жінок та 25 років для чоловіків пенсійна виплата не може бути менш ніж 2600 грн. Нагадаємо, такі виплати отримають 32,9 тисяч пенсіонерів Рівненщини;
  •  встановлення мінімальної пенсійної виплати на рівні 2100 грн особам, які мають тривалий страховий стаж (30 років для жінок та 35 років для чоловіків).


Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на Сарненщині станом на 13 квітня

     Цілодобовий оперативний штаб з протидії коронавірусу при Сарненській РДА повідомляє:

     Станом на ранок 13 квітня 2020 року в Сарненському районі зафіксовано 38 випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

     з них:

     6 летальних;
     7 осіб одужало.

     За добу нових випадків не зафіксовано.

     Наразі коронавірусна хвороба виявлена в жителів:
     с.Тинне, с.Немовичі, с.Чудель, м.Сарни.

     Також 1 житель Володимирецького р-ну, с. Сопачів перебуває на лікуванні у Сарненській ЦРЛ.

     Всього на території Рівненської області виявлено 125 випадків захворювання на COVID-19.