Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Квіт 2020

Квітень 30th

Уряд виділив 1,6 млрд грн для ФОПів, які мають дітей, на період карантину

     Міністр соціальної політики Марина Лазебна повідомила, що Уряд виділив кошти в сумі 1,6 млрд грн із фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19 для надання допомоги на дітей фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та належать до першої і другої групи платників єдиного податку, більшість з яких працює у сфері послуг. Це одна з антикризових програм щодо посилення соціального захисту сімей в період карантину, які послідовно реалізує Мінсоцполітики. Міністр впевнена, що найближчим часом, після погодження з бюджетним комітетом Верховної Ради України, програма повністю запрацює.

     Таке рішення Уряду дасть можливість провести виплати допомоги на 414 тисяч дітей з 337 тисяч сімей фізичних осіб-підприємців.

     Нагадаємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України „Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми”, яка була прийнята 22 квітня 2020 року, допомога на дітей фізичним особам-підприємцям, які належать до першої і другої групи платників єдиного податку, надаватиметься на кожну дитину до 10 річного віку у розмірі прожиткового мінімуму (для дітей віком до 6-ти років – 1 779 грн; для дітей віком від 6-ти до 10-ти років – 2 218 гривень).

     Виплату допомоги запроваджено на період карантину та на один місяць після дати його відміни.Сарненщина COVID-19: важливе станом на 30 квітня

Цілодобовий оперативний штаб з протидії коронавірусу при Сарненській РДА повідомляє!

Станом на 30 квітня 2020 року на Сарненщині випадків захворювання на COVID-19 не виявлено.

Наразі в Сарненському районі зареєстровано 63 випадки захворювання на COVID-19. З них - 7 летальних та 33 одужали.

За добу одужали 4 особи. Це жителі м.Сарни та с.Чудель.

4 жителі Володимирецького р-ну та 1 житель Дубровицького р-ну, перебувають на лікуванні у Сарненській ЦРЛ.

 Всього на території Рівненської області виявлено 638 випадків захворювання на COVID-19.Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 30 квітня

     За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 30 квітня в Україні 10406 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 261 летальний, 1238 пацієнтів одужали. Зокрема хворобу підтверджено у 717 дітей та 2 063 медика. За добу зафіксовано 540 нових випадків.

     Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

Вінницька область — 417 випадків;

Волинська область — 280 випадків;

Дніпропетровська область — 347 випадків;

Донецька область — 68 випадків;

Житомирська область — 374 випадки;Квітень 29th

Державна підтримка агропромислового комплексу у 2020 році

     Державна підтримка агропромислового комплексу у 2020 році буде здійснюватись по наступних напрямках:

- фінансова підтримка заходів шляхом здешевлення кредитів;

-  часткова  компенсація  вартості  сільськогосподарської техніки  та  обладнання вітчизняного виробництва;

- розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства;

- фінансова підтримка фермерських господарств;

-  підтримка  тваринництва,  зберігання  та  переробки  сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва).

     Станом  на 28  квітня  поточного року Кабінетом Міністрів України прийнято  З програми,  які  доведено  керівникам  суб’єктів  господарювання  агропромислового комплексу області та направлено контакти осіб:ДО УВАГИ ПІДПРИЄМСТВА РОЗДРІБНОХ ТОРГІВЛІ ХАРЧОВИМИ ПРОДУКТАМИ!

 Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України про рекомендації з продажу овочів та фруктів у закладах торгівлі під час дії карантинних обмеженьПрезидент України Володимир Зеленський провів нараду з питань запобігання поширенню COVID-19

     В Україні кількість хворих за добу досі перевищує кількість тих, хто одужав, а тому триває зростання кількості недужих на COVID-19. За минулу добу було зафіксовано 456 нових випадків, 111 осіб – одужали. Про це повідомили на щоденній селекторній нараді з питань запобігання поширенню коронавірусу, яку провів Президент Володимир Зеленський.

     Усі 11 померлих за останню добу мали серйозні супутні захворювання, зокрема серцево-судинні, цукровий діабет, проблеми з легенями. Це ускладнило перебіг COVID-19 та призвело до смерті, пояснив на нараді міністр охорони здоров’я Максим Степанов. Він додав, що в середньому перебіг хвороби в Україні від моменту виявлення до негативного ПЛР-тесту, тобто одужання, триває 18-21 день.

     Напередодні травневих свят Глава держави закликав МОЗ не зменшувати кількість тестувань у вихідні та святкові дні.

     «У вихідні та свята кількість тестів має бути такою самою, як і в будні, аби на наступний день після свят ми не «губили» нових хворих, а опісля не отримували спалахи. Вчасне виявлення інфекції – це й допомога самому пацієнту, і запобігання поширенню хвороби. Цього року свята справді вимагають дотримання правил як від влади, так і від людей. Але це робиться лише для того, щоб ми всі могли радіти святам у наступні роки», – наголосив Володимир Зеленський.На Рівненщині тестують систему «Дій вдома» для контролю самоізоляції

     З-за кордону продовжують повертатися жителі області. Людям пропонують два варіанти – обсервацію та самоізоляцію із використанням мобільного додатку «Дій вдома».

     «Раніше, від початку карантину, щодня на Рівненщину заїжджало близько 100 наших громадян. Нині потік суттєво зменшився, - розповів заступник голови ОДА Ігор Тимошенко під час селектору із головами РДА. - Люди, які перетинають державний кордон, повинні проходити обсервацію. Вона проводиться на основі інформованої добровільної згоди. Далеко не всі погоджуються на обсервацію, тому Уряд запропонував додатковий механізм – систему «Дій вдома». Мобільний додаток дасть змогу відбувати два тижні самоізоляції вдома».

     Нагадаємо, що для осіб, які прибули в Україну, Уряд передбачив двотижневий карантин. Днями визначили чіткі вимоги: як визначитися між самоізоляцією та обсервацією. Прикордонники мають інформувати громадян про можливість проходження самоізоляції з використанням електронного сервісу «Дій вдома».Ветерани Другої світової війни та учасники бойових дій у травні отримають грошову допомогу

     До 5 травня близько 29 тисяч жителів Рівненщини отримають щорічну разову грошову допомогу. Кошти одержать учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни, особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, а також жертви нацистських переслідувань.

     «Виплати передбачені з державного бюджету у сумі 36,2 млн. гривень. Зараз допомогу вже тримали 22,4 тисячі осіб, з яких 7,1 тисячі – це ветерани АТО. Виплати тривають», - зазначила перша заступниця директора департаменту соцзахисту Рівненської ОДА Анна Закусілова.

     Виплату щорічної разової грошової допомоги у 2020 році передбачено:

     1) особам з інвалідністю внаслідок війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаним особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:

     I групи – 4120 гривень;

     II групи – 3640 гривень;

     III групи – 3160 гривень;Сарненщина COVID-19: важливе станом на 29 квітня

Цілодобовий оперативний штаб з протидії коронавірусу при Сарненській РДА повідомляє!

Станом на 29 квітня 2020 року в Сарненському районі зареєстровано 63 випадки захворювання на COVID-19.
З них - 7 летальних та 29 одужали (в тому числі 8 медичних працівників).

За добу одужали 2 жителі с.Тинне.

 Захворювання на COVID-19 виявлено в особи, що має реєстрацію проживання в с. Кузьмівка, однак тривалий час там не приживає. Хворий перебуває на лікуванні у м.Рівне.

 4 жителі Володимирецького р-ну та 1 житель Дубровицького р-ну, перебувають на лікуванні у Сарненській ЦРЛ.

 Всього на території Рівненської області виявлено 598 випадків захворювання на COVID-19.Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 29 квітня

     За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 29 квітня в Україні 9866 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 250 летальних, 1103 пацієнти одужали. Зокрема хворобу підтверджено у 672 дітей та 1 976 медиків. За добу зафіксовано 456 нових випадків.

     Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

Вінницька область — 412 випадків;

Волинська область — 271 випадок;

Дніпропетровська область — 323 випадки;