Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Бер 27, 2020

Звернення голови Сарненської райдержадміністрації у зв’язку з поширенням короновірусу

     Шановні жителі Сарненщини!

     Сьогодні наші територіальні громади, як і загалом вся Україна і весь світ, переживають важкі випробування, пов’язані з поширенням пандемії короновірусу.

     Кожного дня із засобів масової інформації ми дізнаємося про нові захворювання та смертельні наслідки цієї хвороби. Сьогодні ми дізналися про перші випадки захворювання на короновірус на Сарненщині. У 9 жителів села Тинне підтверджене це захворювання, на жаль 1 хвора померла, ще по 1 хворому проводиться ПЛР- аналіз в м.Рівне.

     В с.Тинне вже працюють спеціалісти- епідеміологи, інші спеціалісти, проводяться знезаражувальні заходи, ведеться пошук першоджерела захворювання, на в'їзді і виїзді з села обладнані 3 блок-пости, проводяться інші запобіжні заходи.

     Для всіх нас важливо встановити всі контакти, які мали хворі. Тому якщо ви контактували з жителями с.Тинне, які захворіли, або з особами, які мали контакти з людьми, які контактували з хворими - повідомте про це місцевий фельдшерсько – акушерський пункт, або амбулаторію. При перших симптомах захворювання повідомте про це найближчий до вас медичний заклад, самоізолюйтеся, обмежте власні контакти до мінімуму.

     Звертаюся до керівників трудових колективів, релігійних громад, політичних та громадських організацій – проводити всі заплановані заходи без зібрання інших людей, посилити роз’яснювальну роботу про необхідність дотримання протиепідемічних заходів.

     Оперативний штаб працює в посиленому режимі і круглодобово. Працюють прямі телефонні лінії обласного та районного штабів. Ми зможемо подолати захворювання на короновірус разом, якщо будемо дотримуватись рекомендацій спеціалістів, самодисципліною і відповідальним ставленням до  вимушених обмежень, які введені карантинними заходами.

     Голова адміністрації
     Олександр КОХАН