Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Бер 14, 2020

Голова райдержадміністрації Олександр Кохан скликав термінове засідання постійної комісії з питань надзвичайних ситуацій

     У зв’язку з ситуацією щодо COVID-19 голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан скликав термінове засідання постійної комісії з питань надзвичайних ситуацій щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції та введення обмежувальних заходів на території району.  

     Відповідно рішення комісії:

     - на період карантину  з 12 березня по 03 квітня 2020 року припинити роботу КП «Ринок» Сарненської районної ради, а також роботу стихійних та виїзних ринків. На продуктовому ринку м. Сарни, вул. Пушкіна, ТЗОВ фірма «Ринок» – посилити заходи з поточної дезінфекції.

     - туристичним фірмам рекомендовано припинення організації турів до країн, де фіксується висока захворюваність на COVID-19.

     Нагадаємо, в Україні зареєстровано три лабораторно підтверджених випадки COVID-19, один з яких – летальний в сусідній Житомирській області.  

     Відсьогодні починає роботу Цілодобовий оперативний штаб при Рівненській ОДА та Сарненській РДА, а також з 16:00 години починає працювати обласна гаряча лінія, звернувшись на яку, кожен мешканець може отримати всю необхідну інформацію щодо протидії коронавірусу.

     Номер гарячої лінії 0 800 500 078

     Крім того, медики наголошують на самоізоляції – як одному з найкращих способів вберегтися від хвороби. Особливо це стосується тих, хто повернувся з-за кордону. Вони повинні постійно контактувати із своїм сімейним лікарем . Також, жителям області варто уникати масових скупчень людей. А батькам треба пам’ятати, що карантин – це не канікули.14 березня – День українського добровольця

     З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості 14 березня відзначається День українського добровольця.

     Це свято справжніх патріотів. Людей, котрі свідомо, за покликом серця в скрутний для своєї держави час стали на захист її суверенітету та територіальної цілісності.

     Своєю самовідданою службою та героїчними вчинками добровольці вкотре доводять, що неможливо здолати тих, хто готовий за Батьківщину віддати своє життя.

     Дорогі добровольці!

     Ви справжні Герої, які першими стали на захист Вітчизни, першими увійшли до складу добровольчих батальйонів, аби зупинити агресора.

     Ви – приклад патріотизму та любові до рідної землі. Слава Вам і хвала! 

Олександр Кохан,

голова райдержадміністрації