Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лют 6, 2020

Видобувати бурштин можна буде легально та вигідно

     Верховна Рада схвалила законопроект, яким зменшено ставку рентної плати за користування надрами для видобування бурштину з 25% до 10% для стимулювання його законного видобування.

     Враховуючи складність перехідного періоду, в перші роки ставка буде ще меншою. До кінця 2020 року за видобуток потрібно буде платити не 10% вартості бурштину, а 5%. До кінця 2021 року рента становитиме 8%.

     Нагадуємо, що законопроєкт № 2241 розроблений на виконання Указу Президента України «Про невідкладні заходи щодо забезпечення економічного зростання, стимулювання розвитку регіонів та запобігання корупції». Це важливий крок для легалізації видобутку бурштину та виведенню його з тіні.

     Важливо й те, що законний видобуток дозволить уважно слідкувати над дотриманням екологічних норм у Поліссі й не допускати знищення довкілля: ґрунтів та річок. Адже легальний видобуток повинен бути економічно привабливим та безпечним для довкілля.Відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сарненського району

      6 лютого в райдержадміністрації відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сарненського району. Участь у роботі засідання взяли перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Мариніна та члени комісії.

     Комісією розглянуто питання про продовження заходів щодо недопущення поширення захворюваності на грип та ГРВІ серед населення Сарненського району.

     Заслухавши членів комісії з питань ТЕБ і НС, прийнято рішення про призупинення освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти Сарненського району з 07 лютого 2020 року до зниження захворюваності до рівня передепідемічного порогу.