Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лют 26, 2020

Завтра діти села Вири підуть у школу!

Сьогодні голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан та голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Коваль зустрілись з громадою с.Вири для спільного вирішення проблеми щодо будівництва нової школи та відновлення освітнього процесу.

Тож, влада вислухала думки та пропозиції громадян щодо початку будівництва школи і вирішила, що з даного питання буде створена ініціативна група профільних спеціалістів разом з представниками громади, де буде розглянуто покроковий алгоритм дій щодо фінансування та будівництва даного об’єкту. В свою чергу, батьки пообіцяли відновити освітній процес з 27 лютого.

«Проєкт школи дороговартісний – 137 млн грн. Тому громада погодилася його відкоригувати. Тобто будувати поетапно, розбивати на черги, щоб діти скоріше могли сісти за парти у новому навчальному закладі», - зазначив Віталій Коваль.Голова Сарненської райдержадміністрації проінспектував готовність Сарненської ЦРЛ до прийому хворих

     Сьогодні голова Сарненської  райдержадміністрації Олександр Кохан разом з головою Рівненської облдержадміністрації Віталієм Ковалем проінспектували інфекційне відділення  комунального некомерційного підприємства  «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради, яке  визначене базовим для надання медичної допомоги на випадок поширення коронавірусу на Сарненщині.

     Завідувач інфекційного відділення Михайло Петруняк продемонстрував готовність закладу до прийняття пацієнтів, в разі їх виявлення.

     Так, в Сарненській ЦРЛ є необхідна кількість халатів, масок, усіх захисних засобів і розхідних матеріалів та спеціальний одяг для медичних працівників. 

     «В Україні епідеміологічна ситуація під контролем, ніяких спалахів немає. Але ми розуміємо, що зв’язані з європейськими країнами, і, можливо, цей вірус може прийти до нас, тому зараз основне завдання – перевірити нашу готовність.» - зазначає Віталій Коваль.