Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лют 20, 2020

Рівнян з інвалідністю запрошують на безкоштовне навчання у сфері-ІТ

     Стартував набір на безкоштовне навчання сучасним професіям у IT-сфері для людей з інвалідністю.

     Таку ініціативу запроваджують Мінсоцполітики разом з ГО «Прометеус» та Асоціацією «Інформаційні технології України». Вони спільно підписали  Меморандум про співпрацю та презентують соціальний проєкт «Ти можеш усе! Можливості безмежні».

     Мета проєкту - надати безкоштовні можливості навчання затребуваним професіям у сфері IT для людей з інвалідністю і після успішного тестування та отримання сертифікатів взяти участь у конкурсах на вакантні  посади у провідних IT-компаніях України.

     За словами Міністра соціальної політики Юлії Соколовської, завдяки цьому проєкту люди з інвалідністю зможуть пройти якісне навчання і отримати престижну затребувану на ринку професію у IT-сфері за гідну платню.

     Проєкт триватиме наступні пів року у кілька етапів: у лютому триватиме реєстрація на участь у проєкті. Бажаючі можуть вже реєструватись на https://education.msp.gov.ua/

     Під час реєстрації учасники мають обрати обов’язкові два курси та кілька (від одного до трьох) додаткових, за власним бажанням.

     «Наша мета - дати можливість цим людям жити новим життям, забезпечувати себе та родину. Для цього наші партнери створили курси, де провідні ментори з IT-компаній та викладачі провідних українських вишів будуть навчати їх затребуваних IT-професій. Це дасть змогу зменшити різницю в оплаті праці для людей з інвалідністю і значно покращить їх соціальний статус», - наголосила Юлія Соколовська.

     Навчання розпочнеться з 5 березня. Навчальний процес відбуватиметься протягом 14 тижнів, ще тиждень на складання тестів і отримання сертифікатів, а далі - конкурси на вакантні посади.Революція гідності, охрещена кров’ю

     Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.

     18-20 лютого 2014 року – ці трагічні дні і ночі змінили історію нашої держави і сьогодні продовжують змінювати українське суспільство.

     Сьогодні ж, 20 лютого, в Сарненському районному будинку культури голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан, перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Мариніна, заступник голови Сарненської районної ради Микола Костецький, керуючий справами Сарненського міськвиконкому Віктор Бахно, громадськість міста зібралися на вечір-реквієм «Революція гідності, охрещена кров’ю» з нагоди вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

     Звертаючись до присутніх, голова райдержадміністрації зазначив:  «Для нас є святим обов’язком вшанувати пам'ять  Героїв Небесної Сотні та не зрадити ідеалам Революції Гідності. Ми прагнемо й надалі розбудовувати власну країну, яка, пройшовши крізь полум'я воєн та інші лихоліття, вибрала шлях єднання, миру, демократії і прогресу. Схиляю голову перед тими, хто ціною власного життя відстояв європейське майбутнє для України».

     Присутні згадали трагічні події лютого 2014 року та вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.На Сарненщині вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

     20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні. В цей день ми вшановуємо відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, відстоюючи права людини, європейське майбутнє України. Подвиг Героїв Небесної Сотні – це та велична правда історії, яку не спотворити і не перекреслити жодним змінам у сучасному мінливому світі.

     Сьогодні в м.Сарни відбулося вшанування пам'яті героїв за участю голови Сарненської райдержадміністрації Олександра Кохана, першого заступника голови райдержадміністрації Людмили Мариніної, заступника голови Сарненської районної ради Миколи Костецького, Сарненського міського голови Світлани Усик, військовослужбовців, громадськості міста.

     Присутні поклали квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні та вшанували пам'ять полеглих хвилиною мовчання.!Увага!

     27 лютого 2020 року відбудеться публічний звіт голови Сарненської районної державної адміністрації  за підсумками роботи у 2019 році.

     Звіт перед громадськістю в залі засідань Сарненської  районної ради.

     Регламент заходу:

     10:00 – 10:40 – презентація публічного звіту.

     10:40 – 11:00 – запитання та відповіді.

     Запрошуються представники громадської ради  при райдержадміністрації, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, засобів масової інформації, профільні експерти.

     Місце проведення: зал засідань Сарненської районної ради (м.Сарни,
вул. Демократична,51).

     Відповідальний структурний підрозділ: відділ організаційно-кадрової роботи та інформаційної діяльності апарату районної державної адміністрації.

     Контактна особа: Мелещук Марина тел.: (0365) 2-24-64,
     (066) 4355337; e-mail: [email protected]  .