Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Груд 9, 2020

В Україні з 8 по 24 січня діятимуть «зимові канікули заради безпеки»

     Посилені карантинні обмеження будуть запроваджені в Україні з 8 до 24 січня включно 2021 року.

     Таке рішення ухвалив Уряд за результатами трьох тижнів обговорень з представниками бізнесу, з місцевою владою, епідеміологами.

     «Зимові канікули заради безпеки» робляться для того, щоб не допустити розгортання нової потужної хвилі захворюваності, яка може наступити зокрема і після новорічних свят. Посилені карантинні обмеження будуть запроваджуватися для того, щоб розірвати ланцюг захворюваності, який може сформуватися протягом свят», - відзначив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль за результатами засідання.

     Що передбачатимуть «зимові канікули заради безпеки»?

  • заборона роботи кафе, ресторанів, барів (крім доставки та замовлень на винос);
  • кінотеатрів, театрів;
  • фітнес-клубів, спортивних залів, басейнів;
  • торговельно-розважальних центрів (дозволятиметься торгівля продуктами харчування, ліками, ветпрепаратами, товарами особистої гігієни та побутовою хімією);
  • заборона торгівлі непродовольчими товарами;
  • будь-яких розважальних, спортивних чи культурних масових заходів;
  • будуть відправлені на канікули всі заклади освіти, крім дитячих садочків.

     Водночас із обмеженнями помаранчевої зони продовжить працювати громадський транспорт, аби люди могли їздити на роботу на ті підприємства, що працюватимуть в період посиленого карантину. Також працюватимуть продуктові магазини, аптеки, банки, поштові оператори, готелі.Запрошуємо суб’єктів малого та середнього підприємництва взяти участь у семінарі з питань комерційної діяльності

     Сарненська районна державна адміністрація інформує, що семінар з питань комерційної діяльності та здійснення публічних закупівель суб’єктами малого та середнього підприємництва, який був запланований на 04 грудня 2020 року відбудеться 11 грудня 2020 року об 11:00 год. (за допомогою комунікаційного програмного забезпечення Zoom).

 Для участі у семінарі необхідно пройти реєстрацію, шляхом заповнення Google форми, яка знаходиться за посиланням: https://forms.gle/a7eUjwaRsLneGW599.До уваги суб’єктів господарювання (фізичні особи-підприємці та юридичні особи)!

     Відповідно до розпорядження голови Рівненської облдержадміністрації від 12.11.2019 № 937 «Про затвердження плану заходів з готовності в міжепідемічний період та реагування під час епідемічного підйому захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції в Рівненській області на 2019-2024 роки» (із змінами) та листа департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації від 10.09.2020 №01/1001-03-811 доводимо до відома суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сфері торговельного обслуговування населення про необхідність проведення вакцинації від грипу, особливо серед осіб, що входять до професійних груп ризику (зокрема, продавці, працівники готельного та ресторанного господарства, працівники з надання перукарських та косметичних послуг, працівники громадського транспорту та таксі, особи, що працюють в багатолюдних місцях).Сарненщина COVID-19: важливе станом на 09 грудня 2020 року

     Станом на 09 грудня 2020 року на Сарненщині виявлено 22 нових випадки захворювання на COVID-19: 11  жителів з м.Сарни, по 2 – з смт.Клесів, с.Немовичі, с.В.Вербче та по одному – з с.Зносичі, с.Карпилівка, с.Ремчиці, с.Чудель, с.Гранітне.

     Всього на території Сарненського району зареєстровано 2490 випадків захворювання на COVID-19.

     Через ускладнення, викликані коронавірусом, 45 випадків летальних.

     Подолали COVID-19 – 1866 осіб.