Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Груд 3, 2020

Прем’єр-міністр озвучив програми підтримки людей та бізнесу в разі запровадження жорстких карантинних обмежень

     Президент України та Уряд спільно працюють над імплементацією та просуванням кроків з підтримки людей та бізнесу в разі запровадження більш жорстких карантинних заходів.

     На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час вступного слова на засіданні Кабінету Міністрів України 2 грудня.

     Зокрема, очільник Уряду зазначив, що для підтримки людей, які можуть втратити доходи в разі посиленого карантину, передбачається надання одноразової допомоги в розмірі 8 тис. грн.

     «Дія програми поширюється як на ФОПів, так і на громадян, які працюють як наймані працівники. За розрахунками Мінекономіки на таку допомогу зможуть розраховувати 1,2 млн українських громадян», — повідомив Прем’єр-міністр.

     Також, за словами Дениса Шмигаля, буде передбачена програма для збереження робочих місць: підприємцям, що скорочують час працівників під час вимушеного карантину пропонується надавати до 8 тис. грн на кожного такого працівника.Сарненщина COVID-19: важливе станом на 03 грудня 2020 року

     Станом на 03 грудня 2020 року на Сарненщині виявлено 48 нових випадків захворювання на COVID-19: 27 жителів з м.Сарни, 6 – з с.Чудель, 4 – з с.Немовичі, 2 – з с.Степань та по одному з смт.Клесів, с.Вири,  с.Кричильськ, с.Ясногірка, с.Орлівка, с.Довге, с.Любиковичі с.Зарів’я, с.Костянтинівка.

     Всього на території Сарненського району зареєстровано 2359 випадків захворювання на COVID-19.

     Через ускладнення, викликані коронавірусом, 44 випадки летальних.

     Подолали COVID-19 – 1686 осіб.