Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Груд 2, 2020

Голова Сарненської РДА Олександр Кохан провів нараду з новообраними керівниками громад району.

     Голова Сарненської РДА Олександр Кохан провів нараду з новообраними керівниками громад району.

     За результатами виборів 25 жовтня місцеві ради Сарненщини очолили:

  • Руслан Серпенінов – Сарненський міський голова;
  • Віктор Буйний – Клесівський селищний голова;
  • Петро Крот – Степанський селищний голова;
  • Сергій Опалько – Вирівський сільський голова;
  • Олександр Трохимець – Немовицький сільський голова; 

     На початку засідання заступник керівника Сарненської місцевої прокуратури  Микола Кляпко проінформував про порядок використання земель без правовстановлюючих документів. Наголосив на необхідності створення в ОТГ комісій з визначення та відшкодування розмірів збитків власникам землі та землекористувачам. 
     В ході наради обговорили питання щодо функціонування Сарненського районного центру соціальних служб та Сарненського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) з 01 січня 2021 року. Було проаналізовано штатні розписи установ, потреби у фінансуванні на 2021 рік та обговорено перспективи подальшого функціонування центрів.Обговорили стан виплати заборгованої заробітної плати в районі

     Про стан виплати заборгованої заробітної плати на Рівненщині йшлося на засіданні обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати під керівництвом заступника голови Рівненської ОДА Ігоря Тимошенка.

     У зв’язку з епідемічною ситуацією Сарненська райдержадміністрація долучилась до засідання комісії дистанційно, за допомогою онлайн-зв’язку.

     Голова Сарненської РДА Олександр Кохан повідомив, що станом на 30.11.2020 на Сарненщині заборгованість з виплати заробітної плати становить 689,1 тис.грн.

     Серед підприємств, що мають заборгованість – КП «Клесівводоканал», та філія Сарненська ДЕД ДП «Рівнеоблавтодор».

     З метою забезпечення своєчасної виплати заробітної плати протягом  січня – листопада 2020 року проведено 6 засідань районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати Сарненського району.

    Районною тимчасовою комісією з питань погашення заборгованості із заробітної плати була проведена роз’яснювальна робота із 240 суб’єктами господарювання Сарненського району.Зміни з 1 грудня 2020 року: зросли пенсії та соціальні виплати

     З 1 грудня 2020 року в Україні зріс прожитковий мінімум. У зв’язку з цим, збільшилися соціальні стандарти – розмір мінімальної пенсії, сума максимальної допомоги з безробіття та інші виплати.

     Такі зміни передбачені Законом України «Про Державний бюджет України на 2020 рік».

     Новий прожитковий мінімум

     Для основних соціальних і демографічних груп населення новий прожитковий мінімум становить:

- на дітей віком до 6 років — 1921 грн, (було 1859 грн.);

- дітей віком від 6 до 18 років — 2395 грн, (було 2318 грн.);

- працездатних осіб — 2270 грн., (було 2197 грн.);

- осіб, які втратили працездатність — 1769 грн. (було 1712грн.)

     Перерахунок пенсій та соціальних виплат

     З 1 грудня 2020 відбудеться автоматичний перерахунок пенсій та допомог, розмір яких обчислюється від прожиткового мінімуму.Президент підписав закон щодо безкоштовного харчування у закладах освіти дітей загиблих захисників України

     Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення безкоштовним харчуванням дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти), помер під час захисту незалежності та суверенітету України» № 978-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 5 листопада 2020 року.

    Документ має підвищити рівень соціального захисту дітей, батьки яких загинули, зникли безвісти чи померли, захищаючи суверенітет, незалежність і територіальну цілісність України.

     Закон закріплює загальнообов’язкову норму, згідно з якою органи державної влади та місцевого самоврядування, у підпорядкуванні яких перебувають державні та комунальні заклади дошкільної, загальної середньої, професійної чи фахової передвищої освіти, мають забезпечувати безоплатним харчуванням дітей загиблих героїв.Сарненщина COVID-19: важливе станом на 02 грудня 2020 року

     Станом на 02 грудня 2020 року на Сарненщині зафіксовано 2311 випадків захворювання на COVID-19.

Через ускладнення, викликані коронавірусом, 44 випадки летальних.

Подолали COVID-19 – 1646 осіб.Запрошуємо суб’єктів малого та середнього підприємництва взяти участь у семінарі з питань комерційної діяльності

     Запрошуємо взяти участь у семінарі з питань комерційної діяльності та здійснення публічних закупівель суб’єктами малого та середнього підприємництва.

     Захід відбудеться 04 грудня 2020 року об 11.00 год за допомогою комунікаційного програмного забезпечення Zoom.
   Для участі у семінарі необхідно пройти реєстрацію, шляхом заповнення Google форми, яка знаходиться за посиланням:
https://forms.gle/a7eUjwaRsLneGW599.