Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Груд 17, 2020

Фахівці Рівненської ОДА навчали новообраних голів громад Рівненщини, як ефективно розпочати 2021 рік

     Разом з керівниками територіальних громад Сарненщини участь у онлайн нараді взяли голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан, заступники голови Сарненської РДА та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

     В ході наради говорили про бюджетні процеси, питання соціального та медичного характеру і як прийняти у власність громад нові об’єкти та майно.

     Першочергові завдання для керівників громад – реорганізація юридичних осіб, інвентаризація усіх об’єктів та прийняття їх на баланс ТГ, створення паспорта громади, прийняття бюджетів-2021 та підготовка стратегій розвитку.

     Як відзначив заступник голови ОДА Ігор Тимошенко, важливо чітко розібратися з кожним об’єктом, що є на території громади. Адже жодна школа, дитсадок, соціальний заклад не повинен залишитися без фінансування. Для цього повинна бути тісна співпраця громад із районними державними адміністраціями.

     До слова, по функціональному розподілу великий новостворений Сарненський район куруватиме заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.