Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Груд 16, 2020

На контролі питання придбання житла для дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа

     16 грудня 2020 року в райдержадміністрації відбулось засідання районної комісії з питань формування пропозицій стосовно забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа під керівництвом заступника голови Сарненської райдержадміністрації Любові Мацигон.

     На розгляд комісії було винесено питання щодо придбання житла та надання дозволу на переказ коштів зі спеціального поточного рахунку на рахунок продавця на придбання житла трьом особам з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

   Нагадуємо, що за рахунок субвенції з державного бюджету на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2020 рік на ім’я одинадцяти осіб виділено кошти у сумі по 394 568,00 грн кожній.

     По завершенню засідання комісії були прийняті відповідні рішення.Рекомендації МОН для шкіл у зв’язку з посиленням карантинних обмежень 8-24 січня

     Через посилення протиепідемічних заходів учням заборонено відвідувати школи 8-24 січня 2021 року, водночас заклади зможуть оголосити на цей період канікули. Про це йдеться у листі МОН керівникам місцевих департаментів освіти і науки.

     Відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 9 грудня 2020 року №1236 щодо встановлення карантину та запровадження протиепідемічних заходів, з 8 до 24 січня 2021 року в Україні запроваджуються посилені карантинні обмеження.

     Так, у цей період учням заборонено відвідувати заклади загальної середньої освіти незалежно від форми власності, крім закладів дошкільної освіти та спеціальних закладів освіти.

     Міністерство просить вжити всіх можливих невідкладних заходів, спрямованих на належну організацію в цей період освітнього процесу в дистанційному форматі. Зокрема – за допомогою платформи для дистанційного та змішаного навчання учнів 5-11 класів “Всеукраїнська школа онлайн”, яку запустили МОН та Мінцифри.