Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Груд 14, 2020

Урядом запроваджено перелік карантинних обмежень, які діятимуть з 19 грудня

З 19 грудня 2020 року по всій території України будуть діяти нові обмеження.

     Зокрема нові обмеження забороняють:

  • Проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участі дітей з більш ніж однієї групи/класу та за присутності відвідувачів.
  • Проведення в розважальних закладах та закладах громадського харчування святкових заходів, бенкетів, майстер-класів, публічних подій.
  • Приймання відвідувачів у музеях, на виставках, в галереях тощо, якщо в залах присутні більше однієї особи на 10 кв. метрів.
  • Робота закладів громадського харчування з 23:00 до 7:00 (крім доставки та замовлень на винос). Проведення розрахункових операцій припиняється після 22:00. У ніч з 31.12 на 01.01 робота ресторанів та кафе буде дозволена до 01:00.
  • Релігійні заходи: в приміщенні за умови присутності більше однієї особи на 5 кв. метрів; на відкритому повітрі за умови недотримання дистанції 1,5 метра між присутніми.


Сарненщина COVID-19: важливе станом на 14 грудня 2020 року

Станом на 14 грудня 2020 року на Сарненщині зафіксовано 2646 випадків захворювання на COVID-19.

Через ускладнення, викликані коронавірусом, 46 випадків летальних.

Подолали COVID-19 – 2188 осіб.В районі вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЕС

     Щороку, 14 грудня, у дату завершення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, ми вшановуємо героїв-ліквідаторів найбільшої техногенної катастрофи у світі – аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

     Сьогодні,  з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, в місті Сарни, відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку жертвам та ліквідаторам аварії на ЧАЕС за участю  голови Сарненської райдержадміністрації Олександра Кохана, голови районної ради Ярослава Яковчука, міського голови Руслана Серпенінова та ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

     «Щиро дякую та схиляю голову перед тими, хто поклав своє життя та здоров’я на алтар порятунку десятків мільйонів людей. Cвітла і вічна пам’ять загиблим героям-ліквідаторам та тим, хто відійшов у Вічність опісля!» - зазначив Олександр Кохан.Портал «Дія» почав приймати заявки на отримання 8 тисяч від держави

     Сьогодні, 14 грудня запрацювала найочікуваніша послуга року — подання заяви на отримання матеріальної допомоги ФОПам та найманим працівникам.

     Ви можете оформити заяву до 31 грудня включно, усі виплати здійснюються до 31 грудня. Ми створили для вас детальну інструкцію про отримання послуги на порталі Дія та у мобільному застосунку, а також розповіли, хто може отримати послугу. 

     Як отримати послугу на порталі?