Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лист 6, 2020

Сарненський район в "червоній" зоні карантину

     Сьогодні, на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, прийнято рішення щодо нового епідемічного зонування та карантинних обмежень Рівненській області.

     Так, з понеділка, 9 листопада Сарненський район віднесено до «червоної» зони карантину.

     В районі продовжить працювати транспорт, а також – ринки, заклади торгівлі та громадського харчування за умови дотримання карантинних обмежень встановлених нормами Уряду.

     Також дозволено роботу закладів освіти із можливим переходом на дистанційне та змішане навчання.

     Під забороною залишатиметься діяльність у сфері культури та розважальної діяльності.

     Також діятиме заборона на відвідування соціальних закладів, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено, центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання.Сарненська РДА: головне на брифінгу за 6 листопада

     За минулу добу в Україні зафіксовано 9 721 новий випадок коронавірусної хвороби COVID-19.  

     В Сарненському районі за поточний тиждень з 30 жовтня по 5 листопада захворіли 262 людини, а це на 75 осіб більше ніж за попередній тиждень.

     За поточний тиждень було виявлено захворювання COVID-19 в жителів:128 – з м.Сарни; 40 з с.Карпилівка; 26 з смт. Клесів; 10 з с. Люхча; 9 з с.Клесів; 8 з с.Чудель; 6 з с. Немовичі та Рудня-Карпилівська; 4 з с. Глушиця та Любиковичі; 3 з с. Кричильськ; по 2 з смт. Степань, сіл Вири, Велике-Вербче та Одринки; та по одному з сіл: Катеринівка, Тинне, Кам’яне-Случанське, Ясногірка, Пугач, Білятичі, Костянтинівка, Орлівка, Бутейки, Зарів’я.

     За попередній тиждень відібрано 671  зразок ПЛР, з них 262 позитивних. Також відібрано 352 зразки ІФА з них 55 позитивних.

     За минулу добу на Сарненщині виявлено 63 нових випадків захворювання на COVID-19.Запрошуємо долучитись до Радіодиктанту національної єдності 2020

     У понеділок, 9 листопада, в ефірі «Суспільної студії» на телеканалі UA: ПЕРШИЙ відбудеться ювілейний XX Всеукраїнський радіодиктант національної єдності-2020.

     Трансляція розпочнеться о 9:05.

     Текст радіодиктанту в студії зачитає відома акторка Римма Зюбіна. Цьогорічний текст створив письменник і видавець Іван Малкович, а науковою консультанткою проєкту стала докторка філологічних наук, професорка Лариса Масенко. Координатор проєкту — Дмитро Хоркін.

     Час для надсилання готового тексту — астрономічна доба. Текст диктанту оприлюднять на сайті Українського радіо 11 листопада об 11:00.

     Роботи прийматимуть онлайн та офлайн. Паперового листа потрібно надіслати за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада. Онлайн свою роботу можна надіслати на скриньку [email protected] Після оприлюднення диктанту електронні листи не прийматимуть. До уваги підприємців-початківців!

     Пройди навчання та отримай гроші на свій власний бізнес. Стартувала друга фаза відбору майбутніх підприємців!
     Встигни зареєструватись до 01 грудня 2020 року!

     Волинський Ресурсний Центр оголосив початок другої фази конкурсу для тих, хто планує розпочати свою підприємницьку історію. Для всіх претендентів буде проведено навчання та надано можливість отримати обладнання на суму еквівалентну 3000 доларів на реалізацію ідеї в рамках конкурсу бізнес-планів. Якщо цього фінансового ресурсу замало — учасники можуть паралельно подавати заявки на отримання пільгових кредитів за державною програмою 5–7–9 %. Детальніша інформація про умови конкурсу на сайті ВРЦ: https://vrc.rv.ua/ilo2020-stage-2/.