Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лист 27, 2020

У Сарнах вшанували пам'ять жертв голодоморів в Україні

     В останню суботу листопада вся Україна у жалобі схиляє голову перед нашими співвітчизниками – жертвами Голодомору 1932-33 років.

     Сьогодні, в м.Сарни біля пам’ятника жертвам Голодомору та політичних репресій, голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан, перший заступник голови адміністрації Людмила Мариніна та перший заступник Сарненського міського голови Іван Назарець вшанували пам`ять загиблих в часи Голодомору 1932-1933 років та поклали квіти на знак шани невинно покараних душ.

     «Голодомор – сумна і страшна сторінка української історії. Вшануймо пам’ять мільйонів синів і доньок України, мільйонів невинних людей - наших земляків, без жалю винищених Голодомором! Вічна пам'ять загиблим і вічна слава Україні!» - промовив Олександр Кохан.

     Присутні схилили голови перед світлою пам’яттю тих, хто потрапив у грізні жорна тоталітарного режиму, кого забрала голодна смерть, та вшанували пам’ять про них хвилиною мовчання.Сарненська РДА: головне на брифінгу за 27 листопада

     Постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2020 року №1100 внесено зміни до постанови № 641, якою запроваджено «карантин вихідного дня». Рішення Уряду є обов’язковим до виконання по всій території України. Постановою заборонено:

  • приймання відвідувачів у закладах громадського харчування (бари, ресторани, кафе);
  • діяльність закладів культури та проведення культурних масових заходів;
  • приймання відвідувачів у ТРЦ та інших закладах розважальної діяльності;
  • діяльність спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів;
  • приймання відвідувачів суб’єктами які проводять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення (салони краси, магазини пром. товарів та інше);

     У період «карантину вихідного дня» працівниками Сарненського відділу поліції було перевірено 165 суб’єктів господарювання з них: 25 розважальних закладів та 140 заклади торгівлі. Було виявлено та зафіксовано 7 адміністративних правопорушень за ст. 44-3 КУпАП «Порушення правил щодо карантину людей».
     «Карантин вихідного дня» введений для  того, щоб розірвати ланцюг передачі захворювання та допомогти зменшити кількість контактів між людьми. Суб’єкти господарювання, які працювали у вихідний день можуть здійснювати свою діяльність будні дні. Так КП «Ринок» Сарненської районної ради (вул. Я.Мудрого 1, стадіон «Мрія», речовий ринок») перенести свою діяльність з суботи на вівторок.Сарненщина COVID-19: важливе станом на 27 листопада

     Станом на 27 листопада 2020 року на Сарненщині виявлено 25 нових випадків захворювання на COVID-19: 11 жителів з смт.Клесів, 8 – з м.Сарни, 2 -  з с.Люхча та по одному з с.Корост,  с.Вири, с.Чудель, с.Ремчиці.

     Всього на території Сарненського району зареєстровано 2209 випадків захворювання на COVID-19.

     Через ускладнення, викликані коронавірусом, 42 випадки летальних.

     Подолали COVID-19 – 1554 осіб.