Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лист 26, 2020

В Україні стартує марафон здорових звичок для українців

     #ЗдороваУкраїна #ЖивуЗдорово - під такими хештегами в Україні стартує марафон здорових звичок для українців. Це спільна ініціатива Всесвітньої організації охорони здоров’я, Міністерства охорони здоров’я України та Центру громадського здоров’я.

     Ми хочемо, аби українці були здоровими, навіть тоді, коли багато часу перебувають вдома. А для цього наш герой приготував для вас прості і конкретні здорові поради, які можна і треба втілювати прямо одразу.

     Долучитися до марафону можна за хештегами #ЗдороваУкраїна #ЖивуЗдорово. Читайте пости, пробуйте здорові звички та діліться своїм досвідом - що спрацювало, у своїх публікаціях під хештегом кампанії.

     До прикладу, як тобі ідея - прямо зараз встати й піти випити склянку простої води? А після цього одразу не полінуйся і набери ще одну склянку, візьми її з собою в кімнату й постав на видному місці. Готові побитися об заклад, що упродовж години цієї води вже не буде.Податкові новини

     Реєстратори розрахункових операцій: передбачено поетапне впровадження

     В Головному управлінні ДПС у Рівненській області нагадують, що з  01 серпня поточного  року представники бізнесу мають змогу використовувати програмні реєстратори розрахункових операцій. Здійснити реєстрацію програмного РРО можна, подавши реєстраційну заяву в електронній формі, скориставшись засобами Електронного кабінету. Програмне забезпечення для ПРРО абсолютно безкоштовне та є  доступним для повноцінного використання суб’єктами господарювання на добровільній основі.

     Зазначений програмний продукт є альтернативою традиційним касовим апаратам, причому встановити його можна на смартфон, планшет, комп’ютер або інший пристрій, що має ОС Android або Windows.

     Впровадження ПРРО не виключає застосування класичних касових апаратів. Це альтернатива, яка дозволяє бізнесу обирати той пристрій, який є більш зручним для проведення розрахункових операцій – класичний та/або програмний РРО.

     Звертаємо увагу, що законодавством встановлено три основні етапи впровадження нових правил проведення розрахункових операцій в умовах дії змін до законодавства щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг:Сарненщина COVID-19: важливе станом на 26 листопада

     Станом на 26 листопада 2020 року на Сарненщині виявлено 65 нових випадків захворювання на COVID-19: 25 жителів з м.Сарни, 11 – з смт.Клесів, 8 – з с.Чудель, 5 – з с.Зносичі, 3 – з с.Немовичі, по 2 з с.Клесів  та с.Люхча та по одному з с.В.Вербче, с.Гранітне, с.Іванівка, с.Костянтинівка, с.Глушиця, с.Кузьмівка, с.Дубки, с.Тинне, с.Вири.

     Всього на території Сарненського району зареєстровано 2184 випадки захворювання на COVID-19.

     Через ускладнення, викликані коронавірусом, 42 випадки летальних.

     Подолали COVID-19 – 1514 осіб.