Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лист 25, 2020

Учні Тріскинської та Кричильської ЗОШ І-ІІІ ступенів отримали нові шкільні автобуси

     Сьогодні святковий день у Тріскинській та Кричильській ЗОШ І-ІІІ ступенів, адже учні навчальних закладів отримали нові шкільні автобуси.

     Транспорт для школярів придбали за рахунок коштів залишків державної освітньої субвенції.

     Голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан, перший заступник голови адміністрації Людмила Мариніна та голова Сарненської об'єднаної територіальної громади Руслан Серпенінов привітали колективи шкіл та учнів з святковою подією. Адже новий автобус — це перш за все безпека дітей у дорозі до школи, спокій батьків, і, звичайно, забезпечення рівного доступу до якісної освіти кожного школяра, який проживає у сільській місцевості.

     Придбання автобусу для Тріскинської ЗОШ І-ІІІ вирішило важливу проблему -  підвезення 47 школярів з с.Копище, що знаходиться на відстані 5 км від навчального закладу.

     У Кричильській ЗОШ І-ІІІ ступенів шкільний автобус підвозитиме 35 учнів із с.Поляни.

     Новий транспорт дасть змогу організовувати екскурсійні поїздки, здійснювати перевезення учнів до місць проведення культурно-масових заходів, конкурсів і спортивних змагань, підвезення до пунктів тестування зовнішнього незалежного оцінювання.Громада, район чи область: хто на Рівненщині будує школи, а хто ремонтує сільські дороги?

     З нового року – у вільне плавання. З 2021-го усі 64 територіальні громади Рівненщини розпочинають самостійне життя. Місцеві вибори поставили крапку у децентралізації і нові правила стали однаковими для усіх – для досвідчених та тих, хто лише розпочинає свій шлях.

     Стартові можливості хороші: влада на своїй території, фінансова незалежність та власне майно. Проте успішність громади визначається не лише цими показниками. Головний критерій – ефективне управління територією та її ресурсами. Голова громади наодинці справитися з цим завданням не може. Його партнерами мають стати депутати місцевої ради та й самі мешканці громади.

     Тож, хто за що відповідає у громаді та до кого звертатися людям?

     Голова громади – в першу чергу це велика відповідальність.

     Бугринська громада – це одна із перших громад, що утворилася на Рівненщині шляхом об’єднання. Її керівник Сергій Пилипчук (на фото справа) – вже вдруге обраний на посаду голови. Досвід в управлінні має понад 5 років.Стартував ХІХ Міжнародний промисловий форум

     Міжнародний промисловий форум — найбільша промислова виставка в Україні, яка з 2005 року входить до переліку провідних світових промислових виставок, офіційно сертифікованих та визнаних Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії (UFI), що є найвищим рівнем світового визнання для виставки.

  Міжнародний промисловий форум включає в себе спеціалізовані виставки у галузі металообробки, машинобудування та суміжних областей, а також насичену програму науково‑практичних конференцій, семінарів, презентацій учасників форуму.
 Учасниками виставки є провідні промислові підприємства України, близького та далекого зарубіжжя. Щорічно під час форуму презентуються новітні промислові технології, обладнання, інструмент, комплектуючі, послуги.Сарненщина COVID-19: важливе станом на 25 листопада

     Станом на 25 листопада 2020 року на Сарненщині виявлено 40 нових випадків захворювання на COVID-19: 19 жителів з м.Сарни, 6 – з с.Чудель, 4 – з смт.Клесів, по 2 з с.В.Вербче та с.Люхча та по одному з с.Кузьмівка, с.Селище, с.Кам’яне-Случанське, с.Любиковичі, с.Чемерне, с.Орлівка, с.Ясногірка.

     Всього на території Сарненського району зареєстровано 2119 випадків захворювання на COVID-19.

     Через ускладнення, викликані коронавірусом, 41 випадок летальний.

     Подолали COVID-19 – 1490 осіб.Триває реконструкція приймального відділення Сарненської ЦРЛ в рамках Президентської програми «Велике будівництво»

     Голова Сарненської РДА разом з головою Рівненської ОДА та головним лікарем КНП «Сарненська ЦРЛ» ознайомились з ходом виконання робіт реконструкцї приймального відділення Сарненської ЦРЛ.

     За два місяці робіт демонтували стару будівлю, добудували нове приміщення біля дитячого терапевтичного корпусу, встановили вікна та двері, влаштували каналізацію. Нині фахівці виконують внутрішні роботи.

     Вартість будівельних робіт складає 20 мільйонів гривень, з яких майже 19 мільйонів – це державне фінансування.

    Медзаклад матиме рецепцію, приймально-сортувальну та загально-медичну зони, реанімацію та діагностичний блок, відділення екстреної медичної допомоги, приміщення з ліжками тимчасового перебування пацієнтів.

     Для відділення придбають комп’ютерний томограф, відео-ендоскоп, реанімаційне та інше необхідне медобладнання.Найближчим часом в Сарненській районній лікарні запрацює новий кардіоцентр

     Голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан разом з керівником області Віталієм Ковалем оглянули виконані роботи по реконструкції частини приміщення пологового відділення Сарненської ЦРЛ під серцево-судинний центр з ангіографічною операційною та палатами інтенсивної терапії.

     Центр оснащений новітнім ангіографічним обладнанням компанії PHILIPS. Апарат був закуплений у рамках проекту Світового Банку.

     В кардіоцентрі медзакладу спеціалісти надаватимуть повний спектр кардіологічної допомоги — від стентування до високотехнологічних операцій на серце.

     «Приміщення для розміщення ангіографу вже готове, - розповів керівник Сарненської ЦРЛ Василь Іванюк. - Вимоги до реконструкції особливі. Це і висота стелі, і вентиляція, і товщина стін, і спеціальна кімната для серверів апарату. Відповідний курс навчання пройшов і медичний персонал лікарні».

     Кардіоцентр обслуговуватиме мешканців північних районів Рівненщини, яким зможуть оперативно надавати допомогу при серцево-судинних хворобах.№ 343 від 12 листопада 2020 року "Про внесення змін до Програми розвитку вторинної/спеціалізованої медичної допомоги в Сарненському районі та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненськ"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 
голови районної державної адміністрації
 

  12 листопада 2020 року                                                                     № 343       

 

Про внесення змін до Програми розвитку вторинної/спеціалізованої медичної допомоги в Сарненському районі та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради на 2020–2022 роки№ 342 від 12 листопада 2020 року "Про внесення змін до паспортів бюджетних програм Сарненської районної державної адміністрації на 2020 рік"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

    
12 листопада  2020 року                                                              № 342
 

Про внесення змін до паспортів

бюджетних програм Сарненської

районної державної адміністрації

на 2020 рік
 

      Відповідно   до  статті  20   Бюджетного  кодексу   України, п. 18  розділу VІ   «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України, наказу Міністерства фінансів України від 02.08.2010 №805 «Про затвердження Основних підходів до запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів», Правил складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 26.08.2014 №836 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 28.12.2018 №1209), який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 24.01.2019 за №81/33052 та згідно рішень Сарненської районної ради від 21.12.2019 №987 «Про районний бюджет Сарненського району на 2020 рік», від 14.02.2020 №1015, від 27.05.2020 №1072, від 21.08.2020 №1104, від 07.10.2020 №1139, від 02.11.2020 №1161 «Про внесення змін до районного бюджету Сарненського району на 2020 рік» :№ 339 від 10 листопада 2020 року "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 09 жовтня 2020 року № 299 «Про призначення уповноваженої особи з організації та проведення спрощених закупівель у Сарненській районній де"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
  

  10 листопада 2020  року                                                                                № 339

 
 

Про внесення змін до розпорядження  голови районної державної адміністрації  від 09 жовтня 2020 року № 299 «Про призначення уповноваженої особи з організації та проведення спрощених закупівель у Сарненській районній державній адміністрації»      

 
 

На підставі статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1.                Внести зміну до розпорядження голови районної державної адміністрації від 09 жовтня 2020 року № 299 «Про призначення уповноваженої особи з організації та проведення спрощених закупівель у Сарненській районній державній адміністрації» доповнивши  пункт 1 розпорядження  новим абзацом такого змісту:№ 337 від 06 листопада 2020 року "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 19 березня 2020 року № 84"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 
 

06 листопада 2020 року                                                                                    №337

 
 
 

Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 19 березня 2020 року № 84

 
 
 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 жовтня     2020 року № 956 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641»:

1. Внести до розпорядження голови районної державної адміністрації від 19 березня 2020 року № 84 «Про режим роботи у період карантину» (зі змінами, внесеними розпорядженням голови районної державної адміністрації від          22 червня 2020 року № 171) таку зміну: