Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лист 16, 2020

Мінекономіки запустило портал про підтримку бізнесу під час карантину «Все про #COVID19 для малого та середнього бізнесу»

     Офіс розвитку малого та середнього підприємництва за підтримки Мінекономрозвитку створив інформаційний веб-сайт для підтримки бізнесу під час карантину.

     Наразі новий сайт http://sme.gov.ua/covid19/ містить актуальну інформацію та систематично оновлюється. На веб-сайті вже міститься доступна інформація про діючі обмеження для підприємницької діяльності з метою протидії поширенню захворювання COVID-19, перелік заходів державної підтримки, відповіді на головні питання від бізнесу.

     Ресурс також буде наповнюватись корисними посиланнями, порадами фахівців та новинами для підприємців.До уваги, представників малого та середнього бізнесу!

     Платформа SheExports у партнерстві з дослідницькою компанією GradusResearch та аналітичним центром AdvanterGroup запрошує власників та керівників малого та середнього бізнесу взяти участь у опитуванні Business Index, яке продемонструє вплив коронакризи на українські малі та середні підприємства

     13 жовтня 2020 року стартував проєкт Business Index – системне опитування власників та керівників малого та середнього бізнесу, з метою виявлення впливу наслідків економічної кризи, пандемії COVID-19 та очікувань на 2021 року.

     Дослідження реалізовує платформа SheExports у партнерстві з дослідницькою компанією GradusResearch та аналітичним центром AdvanterGroup на замовлення Офісу з просування експорту України. Дослідження проводиться в рамках проєкту «Застосування та реалізація Угоди про асоціацію ЄС-Україна у сфері торгівлі», що впроваджується німецькою федеральною компанією DeutscheGesellschaftfürInternationaleZusammenarbeit(GIZ) GmbH.

     Результати дослідження будуть передані Кабінету Міністрів України, Офісу з просування експорту, профільним Міністерствам та іншим державним установам. Отримана інформація від представників малого та середнього бізнесу України буде врахована при плануванні програм державної підтримки та інших заходів стимулювання розвитку МСБ в Україні.16 листопада - День працівників радіо, телебачення та зв'язку України

     Сьогодні в Україні відзначають День працівників радіо, телебачення і зв'язку.

     Це свято започатковано 1994 року згідно з указом президента на підтримку ініціативи працівників радіо, телебачення і телекомунікаційної галузі України. Саме 16 листопада 1924 року в Харкові вийшла в ефір перша передача «Українського радіо».

     Це свято об'єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, інтернет-провайдерів, видавців, листонош, операторів, сортувальників – всіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на отримання інформації.

     Завдяки журналістам ми щодня дізнаємося про події у світі, що допомагає відчути причетність до процесів сучасності, відкриваючи широкі можливості для контактів і спілкування.

     Тож, шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку! З нагоди професійного свята бажаю Вам міцного здоров'я, професійних успіхів, невтомного творчого пошуку та втілення нових цікавих ідей. Нехай щоденна праця приносить Вам задоволення та приємні емоції!

Голова райдержадміністрації Олександр КОХАНШколу у Вирах будуватимуть за кошти ДФРР у 2021 році

     На Рівненщині затвердили перелік проектів, що можуть фінансуватися за кошти з Державного фонду регіонального розвитку у 2021 році. Ними стали ті ініціативи, що набрали найбільше балів представників обласної комісії з відбору інвестиційних проектів та програм. Вони проголосували через особистий електронний кабінет на платформі Міністерства розвитку громад та територій України.

     «Загалом подали 53 проекти на загальну суму 1,6 млрд грн. З них 39 проектів подолали 30 % бар’єр. У результаті голосування склався рейтинг ініціатив», - зазаначив заступник голови рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

     Так, будівництво загальноосвітньої школи II-III ступенів у селі Вири Сарненського району ввійшло в перелік проєктів, що набрали найбільше голосів.МОН рекомендує із 16 листопада проводити навчання в закладах вищої та фахової передвищої освіти за змішаною формою

     Із 16 листопада 2020 року навчання в закладах вищої та фахової передвищої освіти рекомендується проводити за змішаною формою з внесенням відповідних змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять, враховуючи епідемічну ситуацію в кожному конкретному регіоні та закладі освіти. Про це йдеться в листі Міністерства освіти і науки України керівникам закладів вищої та фахової передвищої освіти.

     Також керівникам закладів освіти варто враховувати положення постанови

     Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2020 р. № 1100 щодо внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», згідно з яким забороняється відвідування закладів освіти здобувачами освіти групами більш ніж 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти.Як «карантин вихідного дня» зможе покращити епідемічну ситуацію? Роз‘яснення МОЗ

     «Рішення про запровадження карантину «вихідного дня» приймалось з урахуванням рекомендацій епідеміологів та лікарів-практиків», - розповідає Міністр охорони здоров‘я Максим Степанов.

     За його словами, експерти вважають, що навіть нетривала відсутність соціальних контактів дозволить покращити епідемічну ситуацію.

     Наприклад, в Ізраїлі завдяки впровадженню карантину «вихідного дня» був не лише зупинений ріст захворюваності, але й відбулося зниження його рівня.

     Нагадаємо, причиною таких жорстких обмежень стало вибухове зростання захворюваності на COVID-19.