Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лист 13, 2020

Сарненська РДА: головне на брифінгу за 13 листопада

     Станом на 13 листопада в Україні зафіксовано 11 787 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

     В Сарненському районі за поточний тиждень з 6 по 12 листопада захворіли 279 людей, а це на 17 осіб більше ніж за попередній тиждень. За поточний тиждень було виявлено захворювання COVID-19 в жителів: з м.Сарни - 138, смт. Клесів - 53, с.Карпилівка - 15, 9 з сіл Рудня-Карпилівська, та Глушиця, 8 з сіл Немовичі та Чудель, 7 з с.Люхча, 6 з с.Велике Вербче, 4 з сіл Пугач та Любиковичі, 3 з сіл Клесів та Кричильськ, 2 з сіл Орлівка, смт. Степань та  с.Корост та по одному з сіл: Зносичі, Кам’яне-Случанське, Олексіївка, Вири, Костянтинівка, Грушівка.

     За попередній тиждень відібрано 625 зразків ПЛР, з них 279 позитивних. Також відібрано 490 зразків ІФА з них 77 позитивних. З 6 по 12 листопада одужало 125 осіб та, нажаль, 3 летальних випадки.

 За минулу добу на Сарненщині виявлено 38 нових випадків захворювання на COVID-19. Всього від початку епідемії захворіло 1768 осіб. З них: жінки –63%, чоловіки – 37%, діти до 17 років – 5%, особи 18-29 років   - 15%, 30-64 роки – 70%, 65 і старше – 10%.

     На жаль, через ускладнення, викликані коронавірусом, 38 випадків летальних, що становить 2% від усіх захворівших. Подолали COVID-19 – 1158 осіб, що становить 65% від усіх захворівших.«Українське волонтерство – унікальне явище сьогодення». Встигніть подати свою роботу для участі у конкурсі

     Щорічно відповідно до резолюції ООН 05 грудня відзначається Міжнародний день волонтерів в ім’я економічного і соціального розвитку, а відповідно до Указу Президента України в кожну другу неділю грудня, в цьому році це 13 грудня, відзначається День благодійництва.

    За останні роки волонтерських рух в Україні знаходиться на піку свого розвитку, на жаль, цьому сприяли також події на Сході України та інші надзвичайні події, які спонукали згуртувати активне українське суспільство.

    Український координаційний центр із підвищення правової освіти населення разом із Українською молодіжною правничою асамблеєю, Благодійним фондом «Об’єднання світових культур»,  Департаментом молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) запрошують взяти участь у Всеукраїнському конкурсі есе «Українське волонтерство – унікальне явище сьогодення» до Міжнародного дня волонтера та Дня благодійництва, який проводиться за підтримки  Уповноваженого Президента України з прав дитини, Уповноваженого Президента України з питань волонтерської діяльності, Міністерства соціальної політики України, Міністерства культури та інформаційної політики України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, ДП «Центр захисту інформаційного простору України», Координаційної ради молодих юристів України, Асоціації благодійників України.Як отримати компенсацію за житло, зруйноване на сході України

     Щоб урегулювати питання щодо відшкодування збитків громадянам за зруйноване житло та виплати їм компенсації, Уряд України прийняв Постанову, відповідно до якої компенсація надається постраждалим, які є власниками житла, зруйнованого після 14 квітня 2014 року та яке знаходиться на підконтрольній Україні території.

     Компенсація надається постраждалим, які є власниками житла на контрольованій Урядом України території, та яке було зруйноване після 14 квітня 2014 року. Розмір компенсації визначатиметься за опосередкованою вартістю спорудження житла у регіонах України, але не більше тисяч гривень.

     Щоб отримати грошову компенсацію необхідно виконати кілька кроків: