Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лист 10, 2020

Для жінок із дітьми створили кризовий центр «Місто Добра»

     Міністерство соціальної політики повідомляє, що кожна особа, яка постраждала від домашнього насильства та потребує місця тимчасового, безпечного та цілодобового перебування, може звернутися до Кризового центру для жінок із дітьми «Місто Добра».

     Кризовий центр для жінок з дітьми «Місто Добра» - це не тільки тимчасовий притулок та місце безпечного проживання постраждалих від домашнього насильства, але й комплексна програма соціалізації жінок, по завершенню якої жінка-мама самостійно вмітиме забезпечувати себе та своїх дітей.

     У приміщеннях Кризового центру облаштовано 27 житлових кімнат для цілодобового перебування 80 осіб, які забезпечуються всіма необхідними речами, засобами гігієни, продуктами харчування. Крім цього, умови перебування адаптовані для осіб з інвалідністю.Дороги Сарненщини готують до зими

     Цієї зими утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення по району здійснюватиметься ТОВ «Архітектурне бюро «Янкор».

     Товариством заготовлено 25 тонн солі, 200 тонн піску та посипочної суміші 100 тонн. Укладені договори на закупівлю паливно-мастильних матеріалів. Підприємством за потреби залучатиметься 7 одиниць техніки, з яких 1 власний КамАЗ з обладнанням МДКЗ та 6 орендованих.

     Також для утримання доріг місцевого значення КП «Екосервіс» заготовили посипочні та протиожиледні матеріали, зокрема пісок – 300 тонн, сіль – 10 тонн та підготовлено 9 одиниць спеціалізованої прибиральної техніки.

    Підготовлено 9 одиниць спеціалізованої прибиральної техніки (5 одиниць: ЕО 2621 – 1 шт., автогрейдер – 1 шт, ДТ 75 – 1 шт, МТЗ-82 – 1 шт. МТЗ-80 – 1 шт. та  2 одиниці спеціалізованої посипальної техніки, укладено угоди на залучення 4 одиниці спеціалізованої техніки), 15 одиниць шанцевих механізмів). Створено десятиденний незменшуваний запас паливно-мастильних матеріалів для забезпечення безперебійної роботи спецмеханізмів та техніки у зимовий період (0,5 тонн).Україна переходить на другий етап реагування на поширення коронавірусу

     З 9 листопада 2020 року планові госпіталізації заборонені — лікарні прийматимуть ургентних хворих. Про це під час брифінгу повідомив головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

     До лікарень госпіталізуватимуть хворих, стан яких визначено критеріями Постанови Кабінету Міністрів №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

     Зазначимо, пунктом 14.5 Постанови передбачено, що на території регіону (адміністративно-територіальної одиниці), де встановлено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки (на всій території України діє саме «помаранчевий» рівень небезпеки), додатково до протиепідемічних обмежень, передбачених для «зеленого» та «жовтого» рівня епідемічної небезпеки, забороняється проведення закладами охорони здоров’я планових заходів із госпіталізації, окрім:Сарненщина COVID-19: важливе станом на 10 листопада

Станом на 10 листопада 2020 року на Сарненщині зафіксовано 1638 випадків захворювання на COVID-19.

Через ускладнення, викликані коронавірусом, 35 випадків летальних.

Подолали COVID-19 – 1121 особа.

Сарненський район знаходиться в "червоній" зоні карантину.Податкова служба України запустила сервіс для відстеження оплати податків

     Державною податковою службою України запроваджено електронний сервіс – «InfoTAX».

     Через месенджери Telegram та Viber платники податків мають можливість отримувати інформацію про:

  • стан розрахунків з бюджетом;
  • реєстраційні та облікові дані;
  • про результати обробки документів;
  • про строки подання звітності та сплати податків.

     Наступний етап сервісу буде запроваджено з січня 2021 року та надаватиме такі можливості:В Міністерстві охорони здоров’я роз’яснили, як діятиме карантин "вихідного дня"

     Міністерство охорони здоров’я пропонує посилити карантинні заходи. Їх вже найближчими днями розглянуть на засіданні Уряду. Про це під час щоденного брифінгу повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

     “Ми розуміємо, що повний локдаун буде великим випробуванням для економіки України, зокрема для малого і середнього бізнесу. Але нам важливо розірвати ланцюг передачі захворювання. Тому ми ініціюємо введення жорсткого карантину "вихідного дня". Це допоможе зменшити кількість контактів між людьми”, — наголосив очільник МОЗ.

     Міністр зазначив, що прогнозно такий карантин діятиме з 00:00 суботи до 00:00 понеділка. Працюватимуть виключно продуктові магазини, аптеки, транспорт, автомобільні заправки та ветеринарні аптеки. Водночас МОЗ ініціює закриття розважальних і торгових центрів у вихідні дні, а також обмеження роботи ресторанів до режиму "на виніс".