Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Жовт 7, 2020

Саміт Україна-ЄС: безвіз підтвердили, промисловий безвіз буде

      У Брюсселі відбулася пленарна сесія 22-го Саміту Україна – Європейський Союз за участі Президента України Володимира Зеленського, Президента Європейської ради Шарля Мішеля та Високого представника ЄС з питань зовнішньої політики та політики безпеки Жозепа Борреля.

     Представники Євросоюзу дуже високо оцінили реформи в Україні. Зокрема, йшлося про децентралізацію, реформу Виборчого кодексу та банківську реформу.

     Було відзначено, що ЄС бачить «додатковий потенціал» Угоди про асоціацію з Євросоюзом і вважає, що необхідно мобілізувати більшу силу асоціативної частини з Україною.

     Також наголошено, що ЄС має заохочувати Україну до подальших змін.

 Щодо результатів саміту Україна-ЄС

         •        Євросоюз повністю підтвердив те, що жодних намірів забрати безвіз немає і не було. Україна відповідає усім критеріям, які існують для безвізу. Одразу після подолання коронавірусу, безвіз відновиться у повному об’ємі для громадян України.Сарненщина COVID-19: важливе станом на 07 жовтня

Станом на 07 жовтня 2020 року на Сарненщині виявлено 25 нових випадків захворювання на COVID-19:

  • 12 жителів  з м.Сарни;
  • 4 з смт.Клесів;
  • 3 з с.Карпилівка;
  • 2 з с.Клесів;
  • 2 з с.Немовичі;
  • та по одному з с.Чудель, с.Костянтинівка.

Таким чином в Сарненському районі зареєстровано 800 випадків захворювання на COVID-19.

Через ускладнення, викликані коронавірусом, 21 випадок летальний.

Подолали COVID-19 – 605 осіб.

Сарненський район знаходиться в "жовтій" зоні карантину.Коли відбудеться ЗНО-2021?

     Наказом Міністерства освіти і науки України від 30 вересня 2020 року № 1210 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року – повідомляється на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

     Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 1 лютого до 5 березня 2021 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2021 року.

     До 30 квітня 2021 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

     Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня тестуванням з хімії і завершиться 15 червня тестуванням з географії.Проект нової редакції закону про місцеві державні адміністрації буде зареєстрований у парламенті до 20 жовтня

     У тому, що нову редакцію закону «Про місцеві державні адміністрації» треба приймати якнайшвидше, не сумніваються ні народні депутати, ні експерти, ні представники асоціацій місцевого самоврядування.

     У найближчі тижні будуть знайдені оптимальні варіанти вирішення деяких дискусійних питань і законопроект буде зареєстрований у Верховній Раді, щоб народні депутати мали змогу розглянути його вже на пленарному тижні, який розпочнеться 20 жовтня.

     Про це сказав заступник Міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода, коментуючи результати першого засідання робочої групи з питань впровадження реформи децентралізації влади в Україні, створеної Комітетом з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

     Учасники робочої групи розглянули концептуальні пропозиції, закладені у нову редакцію закону «Про місцеві державні адміністрації» (завантажити текст законопроекту).Президент України: Ми будемо рухатися в напрямку угоди про «промисловий безвіз» із ЄС

     На 22-му Саміті Україна – Європейський Союз українська делегація представила бачення щодо оновлення Угоди про асоціацію у сфері торгівлі та секторальної взаємодії, заявив Президент Володимир Зеленський на прес-конференції за підсумками Саміту.

      «Значну увагу в ході Саміту ми приділили виконанню Угоди про асоціацію. Ми домовилися максимально використовувати її механізми, щоб і надалі розвивати наші торговельні відносини та поглибити економічну інтеграцію між Україною та Європейським Союзом. Водночас наша делегація представила своє бачення щодо оновлення Угоди про асоціацію у сфері торгівлі та секторальної взаємодії. Зона вільної торгівлі має відповідати реаліям сьогодення – як української економіки, так і економіки та законодавчого поля Євросоюзу», – зазначив Глава держави.

     Одним з ключових результатів Саміту, за його словами, стала домовленість розпочати у 2021 році спільну оцінку досягнень цілей Угоди про асоціацію, що стане рушійною силою для її наступного оновлення.

     «Ми предметно обговорили поглиблення секторальної інтеграції. У фокусі наших дискусій – інтеграція до Єдиного цифрового ринку ЄС, енергетичних ринків України і Євросоюзу, взаємодія у реалізації Європейського зеленого курсу», – сказав Володимир Зеленський.№ 294 від 05 жовтня 2020 року "Про затвердження переліків об’єктів та захисних споруд цивільного захисту, що фінансуються у 2020 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економі"

  РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ               
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 

05 жовтня  2020 року                                                                                         № 294

 

Про затвердження переліків об’єктів та захисних споруд цивільного захисту, що фінансуються                  у 2020 році за рахунок  субвенції з державного

бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику№ 295 від 05 жовтня 2020 року "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 25 березня 2020 року № 99"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 05 жовтня  2020 року
№ 295  
  
 
Про внесення змін до розпорядження головирайдержадміністраціївід 25 березня 2020 року  № 99
 
 
 
 
 
 

Відповідно до статей  2, 6, 28, 39, 41, 44  Закону України  «Про  місцеві  державні адміністрації» та у зв’язку з тимчасовою відсутністю першого заступника голови райдержадміністрації – Людмили МАРИНІНОЇ :

 

1.  Внести зміни до розпорядження голови районної державної адміністрації від 25 березня 2020 року № 99 «Про функціонування Сарненської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Рівненської області в режимі надзвичайної ситуації»,  виклавши   пункт 2 розпорядження у такій редакції:Жовтень№ 289 від 28 вересня 2020 року "Про припинення права постійного користування земельними ділянками Сарненському районному відділу Управління Міністерства внутрішніх справ України в Рівненській області та надання в постійне користування земельних діл"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 

   28   вересня  2020  року                                                                           №  289

 

Про припинення права постійного користування

земельними ділянками Сарненському  районному відділу Управління Міністерства внутрішніх справ України в Рівненській області та надання в постійне користування земельних ділянок Головному управлінню Національної поліції в Рівненській області№ 287 від 25 вересня 2020 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної  державної адміністрації

 
 

 25 вересня  2020  року                                                                                     № 287 276

 
Про нагородження Почесною
грамотою районної державної
адміністрації
 
Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 15.09.2006 №402 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації», зареєстрованим в Сарненському районному управлінні юстиції 26.09.2006 за №5/145:

Нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації за  високий рівень професіоналізму, мужність і відвагу проявлені під час проходження командно-штабних навчань «Об’єднані зусилля – 2020»  та ліквідації лісової пожежі біля населеного пункту села Городище Дубровицького району: