Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Жовт 27, 2020

2020.10.27 - Деякі питання призначення та виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі

  Постановою від 23.09.2020 №859 «Деякі питання призначення та виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі» скасовано чинний Порядок призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги (постанова Кабінету Міністрів України від 29.04.2004 №558). Одночасно продовжено виплату фізичним особам призначеної компенсації згідно з вищезазначеною постановою до дати призначення таким фізичним особам іншої виплати на догляд, встановленої законодавством, але не довше ніж до 31 грудня 2022року. Даною постановою передбачено виплату компенсації за період з січня 2020року у разі звернення за нею протягом 60 календарних днів з дня опублікування прийнятої постанови з метою поновлення прав громадян на отримання компенсації, порушених внаслідок несвоєчасного прийняття порядку здійснення компенсації.№ 312 від 23 жовтня 2020 року "Про затвердження протоколу засідання районної комісії з питань формування пропозицій стосовно забезпечення житлом дітей - сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа від 21 жовтня 2020 року № 3"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 
 
23 жовтня 2020 року                                                                                   № 312
 

Про затвердження протоколу

засідання районної комісії з питань№ 310 від 23 жовтня 2020 року "Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється гр. Леончик Наталії Василівні"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
  
 23  жовтня  2020 року                                                                                      № 310
 

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється№ 309 від 21 жовтня 2020 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації "

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 
 

21 жовтня 2020 року                                                                                       № 309

 
 
Про нагородження Почесною
грамотою районної державної
адміністрації
 
Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 15.09.2006 №402 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації», зареєстрованим в Сарненському районному управлінні юстиції 26.09.2006 за №5/145:
         

1. Нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації за високий професіоналізм, сумлінну самовіддану працю, значний внесок у стабільну роботу підприємства та з нагоди Дня працівників харчової промисловості:№ 306 від 19 жовтня 2020 року "Про виділення робочої сили та транспортних засобів для боротьби зі сніговими заметами на залізниці у зимовий період 2020–2021 року"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 
 19 жовтня  2020 року
                                № 306
                            
 

Про виділення робочої сили та транспортних засобів для боротьби  зі сніговими заметами на залізниці у зимовий період  2020–2021  року

 
 

Відповідно до пункту 2 статті  20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання розпорядження голови облдержадміністрації  від 18.09.2020 № 547 «Про виділення робочої сили та транспортних засобів для боротьби зі сніговими заметами на залізниці у зимовий період 2020–2021 року» та з метою забезпечення безперебійної роботи залізничного транспорту на території району в зимовий період 2020–2021 року:№ 308 від 20 жовтня 2020 року "Про затвердження плану заходів щодо реалізації у Сарненському районі Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація» на 202"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

 
 
20 жовтня 2020 року                                                                                                 № 308
 

Про затвердження плану заходів щодо реалізації у Сарненському районі Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація» на 2021 рік№ 307 від 20 жовтня 2020 року "Про внесення змін до паспортів бюджетних програм Сарненської районної державної адміністрації на 2020 рік"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

    
20 жовтня  2020 року                                                                                     № 307
 
 

Про внесення змін до паспортів

бюджетних програм Сарненської

районної державної адміністрації2020.10.23 - До уваги одержувачів відшкодування послуги «муніципальна няня»!

  02.10.2020 набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2020 № 897, якою внесено зміни до Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня», а саме:

1. Компенсація послуги "муніципальна няня" виплачується отримувачу послуги "муніципальна няня" в розмірі прожиткового мінімуму на дітей віком до шести років, установленого на 1 січня відповідного року, за кожну дитину, яку доглядає муніципальна няня, але не більше від вартості послуги "муніципальна няня",сплаченої отримувачем послуги "муніципальна няня".
2. Муніципальна няня, яка є фізичною особою - підприємцем (КВЕД 97.00 та/або КВЕД 88.91), може здійснювати догляд одночасно не більше ніж за трьома дітьми, за винятком догляду за дітьми з багатодітної сім'ї.
Муніципальна няня, яка є юридичною особою (КВЕД 78.20 та/або КВЕД 85.10), може забезпечувати здійснення догляду одночасно не більше ніж за десятьма дітьми з різних сімей за адресою, визначеною муніципальною нянею.
3. Компенсація послуги "муніципальна няня" надається отримувачам послуги "муніципальна няня" за умови зайнятості кожного з батьків, опікунів дитини відповідно до Закону України "Про зайнятість населення", за винятком отримувачів послуги "муніципальна няня", які здійснюють догляд за дитиною з інвалідністю, дитиною, хворою на тяжкі перинатальні захворювання, а також отримувачів послуги "муніципальна няня", у яких одночасно народилося троє і більше дітей.

 4. Право на отримання компенсації послуги "муніципальна няня" мають громадяни які є батьками, опікунами дитини до трьох років та уклали договір про здійснення догляду за дитиною до трьох років з муніципальною нянею. Договір укладається у письмовій формі між отримувачем послуги "муніципальна няня" та муніципальною нянею.2020.10.15 - Всеукраїнського конкурсу «Волонтерство: від усвідомлення до дії» до Міжнародного дня волонтера.

              Управління соціального захисту населення інформує про лист Українського Координаційного центру,  щодо  проведення разом з Українською молодіжною  правничою  асамблеєю, Благодійним фондом «Об’єднання світових культур»,  Департаментом  молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Всеукраїнського  конкурсу «Волонтерство: від усвідомлення до дії» до Міжнародного дня волонтера.

 Додатки: положення про Конкурси, анонси про Конкурси.

 Вимоги до робіт:

Кожен учасник може подати не більше 1 конкурсної роботи.

Технічні вимоги до конкурсної роботи:

-         обсяг   –  від 2 до 4 сторінок, формат сторінки А4 (297х210 мм),  орієнтація – книжкова;

-         поля: верх,  низ та праве  –  20 мм,  ліве  –  25 мм;

-         шрифт – Times New Roman,  кегель – 14,  міжрядковий  інтервал  – 1,5, стиль – Normal;

-         перший рядок – (шрифт напівжирний курсив, вирівняний по правій стороні) прізвище, ім’я та по-батькові автора;

-         другий рядок – (шрифт курсив,  вирівняний по правій стороні)  місце роботи, місце  навчання  або назва інституту громадянського суспільства  (подвійний абзац);В Україні доступна найшвидша реєстрація бізнесу — за 15 хвилин можна відкрити ФОП на порталі Дія

     Понад 50 тисяч ФОП було відкрито онлайн на порталі Дія у 2020 році. Про це під час спільного онлайн-брифінгу Мінцифри та Державної податкової служби "Нові цифрові можливості для бізнесу в Україні” заявив Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

      “Разом із Податковою ми змогли запустити онлайн-послуги для ФОП та ТОВ. На сьогодні в Україні доступна найшвидша реєстрація бізнесу — за 15 хвилин можна відкрити ФОП на порталі Дія, не виходячи з дому. Понад 50 тисяч ФОП у 2020 році вже відкрито онлайн”, — повідомив Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

     За словами Михайла Федорова, рік тому лише 4-6% приватних підприємців в Україні розпочинали бізнес онлайн. Наразі ця цифра становить 50%. Бізнес активно переходить в онлайн

     “Ми робимо рішучі кроки та стаємо передовою країною у світі, яка робить революційні кроки у сфері цифровізації бізнес-послуг. В умовах пандемії це дозволяє зменшити соціальні контакти та захистити здоров’я українців”, — прокоментував Михайло Федоров.