Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Жовт 26, 2020

До відома співвласників багатоквартирних будинків - триває третій набір до Школи проектних менеджерів

     З 4 серпня 2020 року  в дію вступила оновлена Програма «‎Енергодім»‎ Фонду енергоефективності, яка передбачає запуск нової  можливості для ОСББ — залучати  фахівця для професійного супроводу проекту з енергомодернізації будинку та отримувати компенсацію (до 70%) вартості його послуг.

     Тобто, співвласники можуть найняти фахівця, який буде управляти усім проектом, або долучатися до роботи на окремих його етапах, якісно та оперативно вирішувати супровідні питання.

     Наразі триває третій набір до Школи проектних менеджерів. Проектний менеджер - це фахівець, який відповідає за перебіг проекту впровадження заходів з енергоефективності в будинку, підготовку документації, якість заявок та загальний супровід проектів за умовами Програми «‎Енергодім»‎.

     Навчання відбуватиметься онлайн впродовж 2-13 листопада 2020 року. Подати заявку на участь у Школі можуть всі охочі. Навчання триватиме 6 днів та передбачає 12 тематичних сесій, на яких розглядатимуться питання щодо:Сарненщина COVID-19: важливе станом на 26 жовтня

Станом на 26 жовтня 2020 року на Сарненщині зафіксовано 1136 випадків захворювання на COVID-19.

Через ускладнення, викликані коронавірусом, 29 випадків летальних.

Подолали COVID-19 – 806 осіб.

Сарненський район знаходиться в "помаранчевій" зоні карантину.Увага!

 29 жовтня о 14:00 відбудеться онлайн брифінг щодо запровадження протиепідемічних заходів та заходів протидії поширення коронавірусу на території Сарненського району.

Спікер – голова Сарненської РДА Олександр Кохан.

Трансляція – на офіційній сторінці Сарненської РДА в мережі Фейсбук
https://www.facebook.com/sarnyrda/