Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Жовт 20, 2020

Сарненщина COVID-19: важливе станом на 20 жовтня

     Станом на 20  жовтня 2020 року на Сарненщині виявлено 34 нових випадки захворювання на COVID-19:

  • 24 жителі з м.Сарни;
  • 2 з с.Немовичі;
  • 2 з с.Глушиця;
  • та по одному з смт. Клесів, с.Яринівка, с.Люхча, смт. Степань, с.Катеринівка, с.Кам’яне-Случанське.

     Таким чином в Сарненському районі зареєстровано 987 випадків захворювання на COVID-19.

     Через ускладнення, викликані коронавірусом, 26 випадків летальних.

     Подолали COVID-19 – 757 осіб.

     Сарненський район знаходиться в "помаранчевій" зоні карантину.До центру первинної медико-санітарної допомоги Сарненського району закуплено сучасне медичне обладнання

     За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій до центру первинної медико-санітарної допомоги Сарненського району закуплено сучасне медичне обладнання. А саме:
     - гематологічний аналізатор;
     - електрокардіограф;
     - монітори пацієнта.
     Поставка обладнання очікується найближчим часом.
     Також в межах реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» очікуються сучасні електрокардіографи.Президент закликав релігійних лідерів України допомогти убезпечити громадян від поширення COVID-19

     Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з представниками Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій і закликав допомогти у протидії поширенню COVID-19.

     Під час зустрічі Глава держави зазначив, що, за інформацією Міністерства охорони здоров’я, в Україні в останні тижні фіксується 5-6 тис. нових випадків інфікування коронавірусом щодня та спостерігається тенденція до зростання захворюваності. Найважче переносять хворобу літні люди – на цю категорію громадян припадає 80-85% від усіх летальних випадків унаслідок COVID-19.

     За словами Президента, на сьогодні в низці регіонів країни завантаженість ліжок у лікарнях становить 70%, а в деяких населених пунктах – 100%.

     «Ми можемо знизити кількість заражених і померлих, якщо зменшимо перебування громадян, особливо похилого віку, в місцях масового скупчення людей. Ідеться не лише про церкву, а й про будь-які приміщення та заходи», – наголосив Володимир Зеленський.

     Президент зазначив, що держава не може щотижня збільшувати кількість ліжок і переводити медзаклади лише на лікування хворих з COVID-19.До Міжнародного дня волонтера стартував Всеукраїнський конкурс проектних ініціатив «Волонтерство: від усвідомлення до дії»

     Конкурс проводиться до Міжнародного дня волонтера та Дня благодійництва за ініціативи Українського координаційного центру з підвищення правової освіти населення.

     Конкурс проходить за підтримки: Уповноваженого Президента України з прав дитини, Уповноваженого Президента України з питань волонтерської діяльності, Міністерства соціальної політики України, Міністерства культури та інформаційної політики, Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства оборони України, ДП «Центр захисту інформаційного простору України», Асоціації благодійників України.

      Конкурс «Волонтерство: від усвідомлення до дії» проводиться за наступними номінаціями:

      - «Учнівські ініціативи» – волонтерські проєкти або акції учнів закладів освіти або позашкільних закладів, що вже реалізовані або реалізація яких ще триває у 2020 році;

      - «Студентські ініціативи» – волонтерські проєкти або акції здобувачів вищої освіти, які вже реалізовані або реалізація яких ще триває у 2020 році;Увага!

     23 жовтня о 14:00 відбудеться онлайн брифінг щодо запровадження протиепідемічних заходів та заходів протидії поширення коронавірусу на території Сарненського району.

     Спікер – голова Сарненської РДА Олександр Кохан.

     Трансляція – на офіційній сторінці Сарненської РДА в мережі Фейсбук.
     https://www.facebook.com/sarnyrda/