Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Жовт 12, 2020

Прем’єр-міністр: Україна готова до опалювального сезону

     Цього року Україна підійшла до опалювального сезону з рекордно накопиченими запасами вугілля та газу. Запаси вугілля — 2,9 млн тонн, що вдвічі більше, ніж минулого року, а запаси газу — 27,7 млрд куб. м, що також на рекордному рівні за останні роки.

     Про це заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Кабінету Міністрів України 9 жовтня.

     За словами очільника Уряду, готовність будинків, мереж, котелень становить понад 95% по всій країні, а тому українці повинні отримати тепло у свої домівки вчасно.

     «Відповідальність за те, коли буде включене опалення, несуть місцеві адміністрації, органи місцевого самоврядування. Уряд, у свою чергу, буде уважно стежити за процесом, щоб не виникало проблем. Адже ми бачили, що кожен рік у нас у різних містах виникають труднощі. Тому зараз попереджаю про відповідальність перед людьми і наші міністерства, і місцеву владу, і Фонд держмайна, і всіх причетних. В цьому році таких проблем бути не повинно», — зазначив Прем’єр-міністр.

     За підсумками засідання Уряд схвалив рішення, яким доручив Держенергонагляду забезпечити видачу актів щодо підтвердження факту відсутності газифікації багатоквартирних будинків та відсутності в зазначених будинках системи централізованого теплопостачання.Дія: безпечно реєструйте новонароджену дитину під час пандемії COVID-19

     Сервіс єМалятко на порталі Дія дає можливість онлайн оформити послуги від держави для новонародженої дитини.

     Це особливо актуально у час, коли Україна майже щодня б’є антирекорди за кількістю нових хворих на COVID-19. Тепер зареєструвати дитину можна за допомогою порталу, без черг, бюрократії та уникаючи місць скупчення людей.

     Онлайн доступно до 9 послуг єМалятко. На порталі Дія можна:

  • зареєструвати народження;
  • замовити доставку свідоцтва про народження просто додому;
  • отримати допомогу при народженні;
  • зареєструвати місце проживання малюка тощо.

     Детальніше про нові послуги дізнавайтесь на офіційному Telegram-каналі Віцепрем’єр-міністра — Міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова.Шановні Сарненчани та гості району!

     14 жовтня відбудуться святкування з нагоди Дня Захисника України та  78-річчя створення Української Повстанської Армії, Дня Українського козацтва та одного з найбільших християнських свят – Покрови Пресвятої Богородиці.


З 12 жовтня Сарненський район віднесено до «помаранчевої» зони карантину

     09 жовтня 2020 року відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

     З 00 годин 00 хвилин 12 жовтня (понеділок) розпочало діяти нове епідемічне зонування.

     Так, Сарненський район віднесено до «помаранчевої» зони.

     Новий епідемічний рівень встановлений на 14 днів.