Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Січ 9, 2020

Січень№ 1 від 02 січня 2020 року "Про призначення відповідальної особи за організацію використання кваліфікованих електронних довірчих послуг"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 
    

02 січня  2020  року                                                                               № 1

 

Про призначення відповідальної

особи за організацію використання

кваліфікованих електронних

довірчих послуг

 

Відповідно до ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання п.6 Порядку використання  електронних довірчих послуг в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях державної форми власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 №749,     з метою застосування електронного цифрового підпису в Сарненській районній державній адміністрацій:  

     1. Визначити начальника відділу фінансово-господарського забезпечення - головного бухгалтера апарату райдержадміністрації Зубчинську Олену Павлівну відповідальною особою за організацію використання кваліфікованих довірчих послуг.

   2.  Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.№ 424 від 28 грудня 2019 року "Про право підпису фінансових, платіжних, розрахункових та інших розпорядчих документів районної державної адміністрації"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 
    
28 грудня 2019 року                                                                             № 424
 

Про право підпису

фінансових, платіжних, розрахункових

та інших розпорядчих документів

районної державної адміністрації

 

 Керуючись частинами 1 статті 1 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до статті 8 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» пункту 6.2 розділу VI із змінами Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 22 червня 2012 року №758, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 липня 2012 року за №1206/21518:

 

     1. Право першого підпису фінансових, платіжних, розрахункових та інших розпорядчих документів належить Кохану Олександру Сергійовичу, голові районної державної адміністрації.

     2. Право другого підпису фінансових, платіжних, розрахункових та інших розпорядчих документів належить:№ 423 від 28 грудня 2019 року "Про передачу майна з балансу відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації "

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 
28 грудня 2019 року                                                                                      № 423
 
Про передачу майна з балансу
відділу агропромислового розвитку
райдержадміністрації
 

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21.09.1998         № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», розпорядження голови Сарненської районної державної адміністрації від         28 жовтня 2019 року № 39-к «Про ліквідацію відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації» керуючись статтями 6, 13, 15, 16, 19, 28, 36, 41, 47 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою ефективного використання майна державної власності:

 

1. Передати з балансу відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації на баланс відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації - майно згідно з додатком.2020 рікПрезидент України оголосив 9 січня днем національної жалоби

      Шановні українці!
    Ранок 8 січня 2020 року став чорною сторінкою в історії і України, і всього світу. Мої щирі співчуття родичам і близьким одинадцяти загиблих громадян України: Володимира Гапоненка, Олексія Наумкіна, Сергія Хоменка, Катерини Статнік, Ігоря Матькова, Марії Микитюк, Дениса Лихна, Валерії Овчарук, Юлії Сологуб, Олени Малахової та Ольги Кобюк. Їхнім родинам держава надасть усю необхідну допомогу.
    9 січня оголошено днем національної жалоби.
    Я також висловлюю співчуття родинам інших загиблих. Відомо, що це громадяни Ірану, Канади, Швеції, Афганістану та Великої Британії. Безперечно, пріоритетом для України є встановлення причин авіакатастрофи. Ми обов’язково дізнаємося правду. Для цього буде проведено детальне й незалежне розслідування відповідно до норм міжнародного права.  Розслідування авіакатастрофи здійснить комісія, створена Організацією цивільної авіації Ісламської Республіки Іран.
    До Ірану у складі пошуково-рятувальної групи о 3:30 вже прибули 45 наших фахівців, зокрема з Державної авіаційної служби, Національного бюро розслідувань авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами та представники МАУ. Через 2 години вони вирушать до місця катастрофи.
    Ми очікуємо, що всі вони будуть включені до роботи комісії, зокрема до розшифровки записів «чорних скриньок».