Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Січ 29, 2020

Відбулася нарада директорів навчальних закладів району

    29 січня в Будинку дітей та молоді м. Сарни відбулася нарада директорів навчальних закладів району за участю голови райдержадміністрації  Олександра Кохана, першої заступниці голови райдержадміністрації Людмили Мариніної та голови районної ради Руслана Серпенінова.
    Голова райдержадміністрації Олександр Кохан нагадав присутнім, що сьогодні Україна вшановує пам'ять Героїв Крут. «Сьогодні ми згадуємо юних хлопців – справжніх Героїв, які 102 роки тому віддали життя в боротьбі за незалежність нашої держави. У бою під Крутами оборонці української державності виконали наказ командування і ціною власного життя зупинили стрімкий наступ ворога. Героїзм і самопожертва наших оборонців значною мірою дала змогу урядові УНР вперше за понад 150 років добитися міжнародного визнання України. Схилімо в цей день наші голови в глибокій пошані перед їх світлою пам’яттю. Вони завжди залишаться Героями та  взірцем палкої любові до Батьківщини»,- сказав Олександр Кохан.


«Хлібодар» м.Сарни здобув дві перемоги та очолює групу

    В смт. Рокитне пройшов черговий тур першого етапу чемпіонату Рівненської області з волейболу серед ветеранських команд. Змагалися команди групи «Б». Як і передбачалося, суперники виявилися гідними один одного, і не обійшлося без несподіванок.
   В першій грі сарненські волейболісти  завдали поразки на тай-брейку команді «Надія» смт Рокитне 2-1. Команда Вараша, яка стартувала з двох поразок, зуміла завдати господарям туру ще однієї поразки 2-0. Але розвинути успіх варашанам не вдалося. «Хлібодар» дуже впевнено провів стартовий сет і не залишив команді РАЕС жодних шансів. Друга партія довго проходила за рівної гри однак закінчення сету чіткіше відіграли сарненці, що дозволило їм очолити турнірну таблицю групи. Заключний тур першого етапу відбудеться 23 лютого 2020 року у м.Вараш.
Результати матчів:
"Хлібодар"(Сарни) – "Надія" (Рокитне) 2:1 (25:16, 22:25, 15:10)
"Надія" (Рокитне) – РАЕС (Вараш) 0:2 (24:26, 16:25)
"Хлібодар"(Сарни) – РАЕС (Вараш) 2:0 (25:12, 25:19)