Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Січ 28, 2020

Грип на Рівненщині: офіційна статистика та рекомендації

    Не панікувати, а дотримуватися правил особистої гігієни, вакцинуватися та вчасно йти до лікаря. Із такими порадами до жителів Рівненщини звернулися посадовці під час брифінгу в ОДА щодо стану епідеміологічної ситуації. На сьогодні в області, як і загалом по Україні, відсутні випадки захворювання, викликані  коронавірусом 2019-nCoV, розповів перший заступник голови ОДА Сергій Подолін. Щоб уникнути його занесення в Україну, в аеропорту «Бориспіль» проводять температурний скринінг пасажирів на прямих авіарейсах з Китаю.
   Разом з тим, на Рівненщині спостерігається сезонний ріст захворювання. На сьогодні,  на грип та ГРВІ в області захворіло 7,8 тисяч жителів, 70% відсотків з них – діти.
   Від ускладнень грипу в області зареєстрований один летальний випадок. Чоловік пізно звернувся  до лікарів, коли пошкодження легеневої тканини були майже тотальні. На сьогодні  з важким перебігом грипу у відділеннях анестезіології та інтенсивної терапії перебувають троє хворих. Жоден з них не був щеплений проти грипу.
    Як розповів начальник управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Юрій Осіпчук, епідемпоріг перевищений в Дубенському, Зарічненському, Костопільський, Корецькому, Острозькому, Радивилівському районах  та Вараші. Карантин запровадили у 54 школах та одному дитсадку Рівненщини, рішення про призупинення навчання приймається місцевою владою. 
   "Усі лікувальні заклади області готові до прийому хворих, а також до зростання кількості захворілих. В лікарнях є необхідне обладнання, аптеки забезпечені ліками та вакцинами», - запевнив Сергій Подолін.


2020 рікІНФОРМАЦІЯ про стан виконання в районі заходів, передбачених програмою розвитку малого та середнього підприємництва Сарненського району за 2019 рік

  На забезпечення реалізації заходів Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Рівненській області на 2018 – 2020 роки в районі за 2019 рік проведено наступне .

           Забезпечено дотримання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», зокрема, принципів державної регуляторної політики при плануванні, підготовці проектів регуляторних актів та аналізів регуляторного впливу, відстеження таких актів на підприємницьке середовище, а також оприлюднення проектів регуляторних актів.

           Відділом містобудування, архітектури та інфраструктури райдержадміністрації було розроблено проект регуляторного акту - розпорядження голови райдержадміністрації «Про затвердження Умов конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Сарненського району Рівненської області.Проект регуляторного акта разом із відповідним аналізом регуляторного впливу був оприлюднений у спосіб, передбачений статтею 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань. Даний регуляторний акт був погоджений Державною регуляторною службою України рішенням від 19.09.2019 №127, затверджений розпорядженням голови райдержадміністрації від 16.10.2019 №312 та зареєстрований в Головному територіальному управлінні юстиції Рівненської області від 30.10.2019.Інформація про майно об’єктів державної форми власності станом на 01.01.2020, яке тимчасово не використовується та пропонується для надання в оренду

  

№ п/п
Назва
Юридична адреса
Контак-тний телефон
Назва об’єкта

Пропозиції щодо використання

Характеристика
Площа, кв.м
1.

Сарненське управління водного господарства

34500 Рівненська область, м.Сарни, вул.Вишнева, 61

(03655)
 2-22-40
Лабораторний корпус

Для розміщення соціально-побутових об`єктів.

Перший поверх двохповерхової будівлі, наявність опалення, електропостачання, водовідведення. Потребує капітального ремонту.Інформація про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району станом на 01.01.2020, що не використовуються і можуть бути передані в оренду або відчужені

  

№ з/п
Орендодавець (балансоутримувач)
Найменування нерухомого майна, площа, м2
Адреса
Контактні телефони

1.       

Комунальне некомерційне підприємство «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради

Майновий комплекс «Дубки»

(6299,6 м²)

урочище Розвилка, вул. Лісова, 5,

с. Чудель
(03655)
3-35-41
2-22-26
3-23-97

2.       

Комунальне некомерційне підприємство «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної радиГолова райдержадміністрації Олександр Кохан представив свого першого заступника

    28 січня голова райдержадміністрації Олександр Кохан офіційно представив свого першого заступника Людмилу Мариніну. Представлення відбулося   за участю голови обласної ради Олександра Данильчука, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації та керівників установ району.
    Олександр Кохан привітав першого заступника з призначенням та висловив впевненість у тому, що її досвід роботи допоможе у вирішенні ряду питань життя та розвитку Сарненського району. У свою чергу Людмила Василівна подякувала за довіру та висловила сподівання на плідну співпрацю, взаєморозуміння та взаємодопомогу в роботі, що дасть змогу досягти високих результатів і нових досягнень.
    Привітав з призначенням Людмилу Мариніну і голова обласної ради Олександр Данильчук, який побажав новому першому заступнику мудрості в прийнятті управлінських рішень, злагодженості в роботі та подальших успіхів на шляху розбудови рідного краю.