Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Січ 27, 2020

До уваги деревообробників району!

     За повідомленням державного підприємства “Сарненське лісове господарство”  інформуємо, що Верховна рада України у 2019 році прийняла ряд нормативних актів, згідно з якими посилено кримінальну відповідальність та збільшено штрафи за незаконну вирубку лісів.
(Закони України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів», “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження українських лісів”.)

     Відтепер згідно ст. 246 Кримінального кодексу України за незаконну порубку дерев у лісах, що заподіяло шкоду понад 21 000 грн. передбачено кримінальне покарання у вигляді штрафу в розмірі від сімнадцяти тисяч до двадцяти п'яти тисяч гривень.

     Таке ж покарання передбачено за перевезення, зберігання та збут (!!!) незаконно зрубаних дерев або чагарників.

     Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб караються позбавленням (обмеженням) волі на строк від трьох до п’яти років.

     Спричинення вказаними діями збитків на суму понад 63 000 грн. карається позбавленням волі на строк від п’яти до семи років.Вшанували пам'ять жертв Голокосту

    27 січня біля Сарненського історико-етнографічного музею  відбувся мітинг-реквієм з нагоди пам’яті жертв Голокосту. Участь у заході взяли голова райдержадміністрації Олександр Кохан, голова районної ради Руслан Серпенінов, міський голова Світлана Усик, представники єврейської громади,  громадськість міста.
   «Сьогодні ми вшановуємо пам'ять мільйонів жінок, чоловіків і дітей, котрі загинули від рук нацистів у роки Другої світової війни. Масштаби цієї страшної трагедії шокують: на українських землях жертвами Голокосту стали сотні тисяч представників єврейського народу. Трагедія Голокосту не оминула і наше місто. 26-28 серпня 1942 року тисячі євреїв Сарненського гетто були розстріляні та закатовані. Тисячі невинних людей були вбиті лише за те, що вони були євреями. Нашим обов’язком є зберігати пам’ять про ці події і передавати її наступним поколінням. Схилімо голови у скорботі за навіки полеглими. Зробимо все можливе, щоб найбільші суспільні цінності – свобода, гуманізм, мир та злагода – завжди панували на нашій землі», - сказав голова райдержадміністрації Олександр Кохан.
    Присутні поклали квіти до меморіальної дошки та вшанували жертв Голокосту хвилиною мовчання.