Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Січ 23, 2020

Відбулося засідання Районної спеціальної комісії з питань розрахунків за спожиті енергоносії

     23 січня під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Кохана за участю представників органів місцевого самоврядування та керівників житлово-комунальних підприємств району, відбулося засідання Районної спеціальної комісії з питань розрахунків за спожиті енергоносії за підсумками 2019 року.
    Комісією розглянуто питання стану розрахунків за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги, а також про стан фінансово-господарської діяльності підприємств і організацій житлово-комунального господарства за результатами роботи у січні-грудні 2019 року.
   Станом на 01 січня 2020 року рівень розрахунків за надані житлово-комунальні послуги становив: за послуги з теплопостачання (КП «Сарнитеплосервіс») – 102,9%; з водовідведення ( КП «Екосервіс») – 104,8%;  з управління багатоквартирних будинків (КП «Житлосервіс») – 93,2%; з постачання електричної енергії (ТОВ «РОЕК») – 93,9%; за послуги з розподілу електричної енергії (ПрАТ "Рівнеобленерго")– 100 %; за послуги з постачання природного газу (ТОВ "Рівнегаз Збут") – 106,6 %.
   За результатами розгляду проблемних питань були прийняті відповідні протокольні рішення.
 
 


2020 рік

  Реєстр  містобудівних умов та обмежень
Дата та номер
Наказу про затвердження містобудівних умов та обмежень
Замовник об’єкту будівництва
Назва об’єкту будівництва
Адреса об’єкту будівництва
Інформація про внесення змін до містобудівних умов та обмежень
Підства для для скасування або зупинення дії містобудівних умов та обмежень
Електронна скан-копія примірника містобудівних умов та обмежень
№1 від 17.01.2020
Галах Сергій В'ячеславович
Будівництво блочної автозаправної станції
м.Сарни, вул. Варшавська, 4
 


В райдержадміністрації відбулася робоча нарада в рамках створення біосферного резервату «Прип’ятське Полісся»

    22 січня в райдержадміністрації відбулася робоча нарада в рамках створення транскордонного біосферного резервату «Прип’ятське Полісся». Участь у роботі наради взяв перший заступник голови райдержадміністрації Іван Назарець.
   В рамках наради представники Сарненського, Володимирецького та Дубровицького районів були ознайомлені з проектом «Полісся-дика природа без кордонів» та пропозицією створення транскордонного біосферного резервату «Прип’ятське Полісся» в межах проектного регіону.
    Головною метою даного Проекту  є створення в одному з найбільших природних районів у центрі Європи природну систему, екологічно спроможну формувати ландшафт та забезпечувати ефективну охорону біорізноманіття. Одним із ключових проектних завдань є створення на території Прип’ятського Полісся транскордонного українсько-білоруського біосферного резервату. В Українській частині – це прикордонні з Білоруссю райони Житомирської, Рівненської і Волинської областей.
    Основними перевагами для громад у разі створення біосферного резервату названо:
    - визнання високої природної та історико-культурної спадщини на світовому рівні – дасть поштовх для залучення іноземних інвестицій у регіон;
    - збереження природного середовища і його складових, соціально важливих для людей: водозахисні ліси, ягідники, грибні місця, багаті пасовища та сінокоси тощо;