Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Січ 22, 2020

В НВК «Школа-колегіум» відбувся захід з нагоди Дня Соборності України

    Сьогодні в Сарненському навчально-виховному комплексі «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка відбувся захід з нагоди Дня Соборності України.  Метою заходу було вшанування багатовікової історії українського державотворення, сприяння вихованню любові та шанобливого ставлення до рідного краю, поглиблення знань учнів про історію виникнення свята Соборності України, формування рис громадянина української держави, пробудження інтересу до вивчення історії та культурних надбань українського народу.   
    «Сьогодні ми з вдячністю згадуємо тих, хто формував концепцію державності й соборності, хто боровся за об’єднання всіх національно-демократичних сил українства, хто намагався відродити Незалежну і Соборну державу. Хочеться особливо подякувати всім нашим воїнам, які віддали своє життя в боротьбі за незалежність нашої держави та військовослужбовцям, які сьогодні зі зброєю в руках захищають територіальну цілісність нашої країни. Незалежність і Соборність – запорука успішного розвитку української державності»,- сказав присутній на заході  голова райдержадміністрації Олександр Кохан.
    Нагадаємо, День Соборності офіційно відзначається з 1999 року, відповідно до Указу Президента України від 21 січня 1999 року №42/99 «Про День соборності України». 


На Сарненщині відзначили День Соборності України

    22 січня в м. Сарни з нагоди відзначення Дня Соборності України відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку  Героям Небесної Сотні. Участь у заході взяли голова райдержадміністрації Олександр Кохан, голова районної ради Руслан Серпенінов, міський голова Світлана Усик, трудові колективи міста, військовослужбовці,  громадськість, представники ЗМІ. 
    Присутні поклали квіти до пам’ятного знаку та виконали Державний Гімн України.  
 


Відбулася нарада голови райдержадміністрації з керівниками правоохоронних органів та лісових підприємств району

     21 січня голова райдержадміністрації Олександр Кохан провів робочу нараду з керівниками правоохоронних органів та лісових підприємств району. В рамках наради було обговорено стан справ у галузі лісового господарства, зокрема про запобігання фактам правопорушень в сфері лісокористування та протидію незаконному функціонуванню деревообробних підприємств, лісопильних рам, об’єктів з виробництва (випалювання) деревного вугілля.
    За підсумками наради були прийняті оперативні рішення для реалізації заходів   щодо дотримання законності у лісовій галузі району.


Шановні сарненці!

    22 січня історичний день для нашої держави. Саме в цей день в 1919 році було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, який увійшов в історію українського народу як свято національної єдності. Цей день є символом об’єднання України. Він стверджує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за її волю і незалежність, демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність та монолітність української нації.
   Сутністю української соборності стала єдність етнічних земель, консолідація духовного, економічного і культурного життя українського народу. Її збереження  - це не тільки веління часу, а й запорука формування держави. Сьогодні ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно і духовно багатої, вільної, незалежної, демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.
   Нехай цей день принесе нам світле почуття радості та усвідомлення власної причетності до розбудови нашого району та країни. Бажаю кожному жителю нашого краю міцного здоров'я, миру, злагоди, сил, натхнення та нових досягнень на благо Української держави. Зі святом Соборності! Слава Україні!
 
                                                                                                            
 Олександр Кохан,
голова райдержадміністрації