Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Січ 21, 2020

Круглий стіл та обговорення створення транскордонного біосферного резервату у Прип’ятському Поліссі

  Засідання круглого столу відбудеться 22 січня 2020 року о 15 год. в малій залі засідань Сарненської райдержадміністрації.

Інформація про Поліський проект 
Порядок денний нарадиВерховна Рада прийняла за основу законопроект, необхідний для завершення формування спроможних громад і районів

  17 січня 2020 року Верховна Рада України прийняла у першому читанні Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" №2653 від 20.12.2019.

Як повідомлялося, цей проект закону вводить поняття адміністративного центру територіальної громади та території територіальної громади. Крім того, законопроект пропонує до прийняття закону про адміністративно-територіальний устрій України уповноважити Кабінет Міністрів України визначати адміністративні центри та території територіальних громад, а також подавати до Верховної Ради України проекти законодавчих актів щодо утворення і ліквідації районів.

Реалізація закладених в законопроекті положень дозволить провести у 2020 році місцеві вибори на новій територіальній основі громад і районів.

                                                                                       (за матеріалами сайту «Децентралізація»)