Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Січ 2, 2020

№ 422 від 26 грудня 2019 року "Про плани роботи Сарненської районної державної адміністрації на 2020 рік, перший квартал та січень 2020 року"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

 
 

 26 грудня 2019 року                                                                                   № 422

                                                                                        

Про плани роботи Сарненської районної державної адміністрації на 2020 рік, перший квартал та січень 2020 року№ 421 від 26 грудня 2019 року "Про внесення змін до паспорту бюджетної програми Сарненської районної державної адміністрації на 2019 рік"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 
    
26 грудня 2019  року                                                                             № 421
 

Про внесення змін до паспорту

бюджетної програми Сарненської

районної державної адміністрації№ 418 від 24 грудня 2019 року "Про припинення права постійного користування земельною ділянкою"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 

24   грудня  2019 року                                                                                      № 418

 
Про припинення права постійного
користування земельною ділянкою

Розглянувши клопотання голови ліквідаційної комісії Сарненського районного відділу управління Міністерства внутрішніх справ України в Рівненській області від 04.12.2019 №1/253, відповідно до пункту 2 статті 13, статті 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17, 122, 141 Земельного кодексу України,враховуючи наказ Міністерства внутрішніх справ України від 20.11.2017 №896 «Про передачу нерухомого майна в             м. Сарни Рівненської області до Національної гвардії України»: № 415 від 23 грудня 2019 року "Про стан виконання підприємствами, установами і організаціями указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України та відповідних розпоряджень голів обласної та районної державних адміністрацій , підвищення "

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

 

 23 грудня 2019 року                                                                                 №415

 

Про стан виконання підприємствами, установами  і

організаціями указів Президента України, постанов

Кабінету Міністрів України та відповідних

розпоряджень голів обласної та районної державних

адміністрацій , підвищення рівня виконавської
дисципліни в районі  
 
 

         З метою забезпечення виконання підприємствами, установами і організаціями указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України та   відповідних розпоряджень голів обласної та районної державних адміністрацій загальним відділом апарату райдержадміністрації спільно з управліннями і відділами райдержадміністрації було перевірено стан виконання документів органів влади вищого рівня та відповідних розпоряджень і доручень голови райдержадміністрації в районі.Агровиробники Рівненщини отримали додаткові кошти на здешевлення кредитів

    Додаткові кошти на здешевлення банківських кредитів отримали 34 сільгоспвиробники Рівненщини. Гроші у сумі 13 млн грн надійшли з державного бюджету наприкінці 2019 року. Нагадаємо, раніше підприємства отримали 2 млн грн на часткове погашення відсотків за позиками. Про це повідомили у департаменті агропромислового розвитку Рівненської ОДА. Кошти розподілили між підприємствами, які вирощують та розводять велику рогату худобу й свиней, а також працюють у галузях птахівництва та рослинництва.
   Загалом торік агровиробники на розвиток своєї справи залучили банківських позик у розмірі 344 млн грн. В цілому держава їм частково компенсувала відсоткові ставки на суму 15 млн грн.