Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Січ 14, 2020

Голова райдержадміністрації побував з робочою поїздкою у с.Цепцевичі

     14 січня голова райдержадміністрації Олександр Кохан відвідав  с. Цепцевичі, що знаходиться на підвідомчій території Тутовицької сільської ради.
     У Цепцевицької ЗОШ І-ІІІ ст. голова райдержадміністрації ознайомився з умовами навчання школярів, матеріально-технічним забезпеченням закладу, поспілкувався з педагогічним колективом та учнями школи.  Зокрема, Олександр Сергійович відвідав навчальний клас де навчаються діти з особливими освітніми потребами.
      Очільник району спільно з директором Цепцевицької ЗОШ І-ІІІ ст. Людмилою Мариніною ознайомився з ходом будівництва  нової Цепцевицької школи, яке розпочалося наприкінці 2018 року на умовах співфінансування районного, обласного та державного бюджетів. «Необхідно якнайшвидше завершити будівництво нового  навчального закладу і створити  максимально комфортні умови для навчально-виховного процесу. Переконаний, що спільними зусиллями ми завершимо будівництво даного об’єкту»,- наголосив Олександр Кохан.


Проєкт «Світлодіти» розпочали втілювати на Сарненщині

    14 січня голова райдержадміністрації Олександр Кохан відвідав Цепцевицьку, Тріскинську, Орлівську та Костянтинівську школи де передав дітям флікери. Ці світловідбивні елементи юні пішоходи можуть вдягати на верхній одяг під час пересування вулицями, аби у темну пору доби бути помітними для водіїв транспорту.
    Така ініціатива реалізується в рамках проєкту «Світлодіти». Про його запуск було домовлено під час зустрічі голови Рівненської ОДА Віталія Коваля із Генеральним консулом Республіки Польща в Луцьку Вєславом Мазуром. Його впроваджує облдержадміністрація спільно з патрульною поліцією Рівненської області та польськими партнерами. В рамках даного проєкту Сарненщина отримала 2 світловідбивні жилети та 551 флікер (309 браслетів та 242 наліпки).  
    «Безпека наших дітей це головне. Світловідбивні наліпки, браслети та жилетки можуть врятувати життя пішоходів і захистити від травматичних випадків в темну пору доби. Ми намагаємося забезпечити флікерами всі школи району де дітки навчаються у дві зміни. Пересування учнів з школи додому має бути безпечним»,- сказав голова райдержадміністрації Олександр Кохан.