Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Січ 11, 2020

Відбувся районний фестиваль «Коляда 2020»

      11 січня на центральній площі м.Сарни відбувся традиційний районний фестиваль «Коляда 2020». Участь у заході взяли голова райдержадміністрації Олександр Кохан,  голова районної ради Руслан Серпенінов, міський голова Світлана Усик, аматорські колективи району, громадськість міста.
     «Проведення таких заходів у нашому місті свідчить проте, що Сарненщина не тільки зберігає, а й примножує багатовікові традиції українського народу. Хочу щиро подякувати організаторам та учасникам фестивалю за збереження українських традицій різдвяного обряду. Сьогоднішній захід спонукає всіх нас до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України та нашого чудового краю», - сказав голова райдержадміністрації Олександр Кохан.   
     Дорослі та дитячі колективи вітали усіх присутніх святковими піснями, різдвяними колядками та веселими танцями. Під час фестивалю відбулася акція «Щедре Різдво», в рамках якої дошкільні навчальні заклади та заклади культури міста підготували ярмарку-продаж солодощів та сувенірів. Виручені кошти будуть передані на благодійність.
 


№ 3 від 10 січня 2020 року "Про затвердження календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів на січень 2020 року "

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

 
 
10 січня 2020 року                                                                                 № 3
 

Про затвердження календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів на січень 2020 року№ 2 від 10 січня 2020 року ""Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної  державної адміністрації

 
 
10 січня  2020  року                                                                                             № 2
 
 

Про нагородження Почесною грамотою районної державноїадміністрації76-та річниця вигнання нацистських окупантів з міста Сарни

     Сьогодні з нагоди 76-ї річниці вигнання нацистських окупантів з міста Сарни відбулося покладання квітів до Меморіалу військової слави м. Сарни. Вшанувати героїчний подвиг і жертовність визволителів зібрались голова райдержадміністрації Олександр Кохан,  голова районної ради Руслан Серпенінов, міський голова Світлана Усик, депутат обласної ради Микола Драганчук, представники районної організації ветеранів України, громадськість міста.
    Голова райдержадміністрації Олександр Кохан привітав присутніх з річницею звільнення міста від окупантів та висловив щиру вдячність всім хто  пам’ятає і шанує цю подію.   
   "Спливають роки і десятиріччя, проте ми завжди з глибокою шаною пам’ятатимемо про мужність та героїзм славних воїнів-переможців у найбільшій і найжахливішій війні в історії людства.  Ми повинні пам’ятати ці подвиги, і шанувати героїв, які віддали найцінніше, що в них було – життя, задля того, щоб ми могли жити в мирній державі», - зазначив Олександр Кохан.
   Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих воїнів, які віддали своє життя  за визволення нашого міста.