Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Січ 2020

Січень 31st

Вараське управління Головного управління ДПС у Рівненській області нагадує про додержання законодавства про працю

     Вараське управління Головного управління ДПС у Рівненській області проводить  роботу щодо реалізації доручення Прем’єра міністра України від 22.01.2020 року №2313/0/1-20 та вжиття заходів, спрямованих на детінізацію зайнятості населення у сфері торгівлі, тимчасового розміщування та організації харчування.

     В межах дії доручення Прем’єра міністра України контролюючими органами проводяться перевірки, щодо виявлення неоформлених найманих працівників, маскування трудових відносин під виглядом інших форм діяльності та інше.

     За порушення трудового законодавства роботодавцям загрожують чималі штрафи, а саме, за одного неоформленого працівника – штраф у розмірі 30 мінімальних зарплат.

     Дорученням передбачено посилення координації органів державної влади в питаннях проведення роз’яснювальної роботи, здійснення заходів щодо виявлення фактів застосування незадекларованої праці.

     Відповідно до норм трудового законодавства, працівник не може бути допущений до роботи без укладання трудового договору та повідомлення органу податкової служби.

     Оформлюючи нового працівника на роботу, суб’єкту господарювання необхідно:

     - укласти в письмовій формі трудовий договір (п.6 ч. 1 ст.24 Кодексу законів про працю України ‎від 10.12.1971 року № 322-VIII із змінами та доповненнями). Форма трудового договору з фізичною особою затверджена наказом Міністерства праці та соціальної політики від 08 червня 2001 року № 260 „Про затвердження Форми трудового договору між працівником і фізичною особою, яка використовує найману працю, та Порядку реєстрації трудового договору між працівником і фізичною особою, яка використовує найману працю” із змінами, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 27 червня 2001 року за № 554/5745;Увага! Шахраї!

     Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що зафіксовано неодноразові випадки висування шахраями незаконних вимог до суб’єктів господарювання. Так, шахраї, вдаючи себе за посадових осіб Костопільської  та Вараської ДПІ, телефонують до керівників підприємств чи підприємців і вимагають матеріальну винагороду за невтручання в господарську діяльність.

     Зокрема, невідомі особи телефонують з номера 0681410112  і за, так зване, непроведення перевірки та лояльність до платника податків пропонують директору підприємства чи підприємцю сплатити певну суму на картку Приватбанку.

Звертаємось до всіх платників податків бути пильними, та у разі надходження таких дзвінків одразу телефонувати за номером 102.

 
 
ГУ ДПС у Рівненській області
(Вараське управління) 


Січень 30th

До уваги жителів району!

     Сарненський РЕМ   ПрАТ « Рівнеобленерго» повідомляє , що в лютому місяці 2020р,  у зв’язку  з проведенням ремонтних робіт ліній електропередач  буде  відсутнє  електропостачання :

   По місту Сарни :
   вул.Технічна(частково), Гончара(частково) з  06.02.-07.02.2020р з 8-00 год. до 17-00 години.
   вул.Технічна(частково), вул.Варшавська (частково), готель «Полюс» з  13.02.-14.02.2020р з 8-00 год. до 17-00 години.
   вул.Заводська(АТП), з  19.02.-21.02.2020р з 8-00 год. до 17-00 години.
   вул.Я.Мудрого(стадіон «Мрія»), з  27.02.-28.02.2020р з 8-00 год. до 17-00 години.
   вул.Поштова(КНС), з  04.02.-05.02.2020р з 8-00 год. до 17-00 години.
    А також  населених пунктах Сарненського району :
   с.Зносичі вул.І.Франка,Радянська з 10.02.-13.02.2020р з 8 год   до  17 години,з 17.02.-21.02.2020р. з 8 год   до 17 години
   с.Чудель вул.Кузнецова,Шевченка(частково) з 03.02.-07.02.2020р з 8 год   до 17 години.
   смт.Степань :
   вул.Дорошенка(частково),Довга з 03.02.-05.02.2020р з 8 год   до 17 години.
   вул,Довга(частково),Садова,Святомиколаївська з 06.02.-11.02.2020р з 8 год   до 17 години.Січень 29th

Відбулася нарада директорів навчальних закладів району

    29 січня в Будинку дітей та молоді м. Сарни відбулася нарада директорів навчальних закладів району за участю голови райдержадміністрації  Олександра Кохана, першої заступниці голови райдержадміністрації Людмили Мариніної та голови районної ради Руслана Серпенінова.
    Голова райдержадміністрації Олександр Кохан нагадав присутнім, що сьогодні Україна вшановує пам'ять Героїв Крут. «Сьогодні ми згадуємо юних хлопців – справжніх Героїв, які 102 роки тому віддали життя в боротьбі за незалежність нашої держави. У бою під Крутами оборонці української державності виконали наказ командування і ціною власного життя зупинили стрімкий наступ ворога. Героїзм і самопожертва наших оборонців значною мірою дала змогу урядові УНР вперше за понад 150 років добитися міжнародного визнання України. Схилімо в цей день наші голови в глибокій пошані перед їх світлою пам’яттю. Вони завжди залишаться Героями та  взірцем палкої любові до Батьківщини»,- сказав Олександр Кохан.


«Хлібодар» м.Сарни здобув дві перемоги та очолює групу

    В смт. Рокитне пройшов черговий тур першого етапу чемпіонату Рівненської області з волейболу серед ветеранських команд. Змагалися команди групи «Б». Як і передбачалося, суперники виявилися гідними один одного, і не обійшлося без несподіванок.
   В першій грі сарненські волейболісти  завдали поразки на тай-брейку команді «Надія» смт Рокитне 2-1. Команда Вараша, яка стартувала з двох поразок, зуміла завдати господарям туру ще однієї поразки 2-0. Але розвинути успіх варашанам не вдалося. «Хлібодар» дуже впевнено провів стартовий сет і не залишив команді РАЕС жодних шансів. Друга партія довго проходила за рівної гри однак закінчення сету чіткіше відіграли сарненці, що дозволило їм очолити турнірну таблицю групи. Заключний тур першого етапу відбудеться 23 лютого 2020 року у м.Вараш.
Результати матчів:
"Хлібодар"(Сарни) – "Надія" (Рокитне) 2:1 (25:16, 22:25, 15:10)
"Надія" (Рокитне) – РАЕС (Вараш) 0:2 (24:26, 16:25)
"Хлібодар"(Сарни) – РАЕС (Вараш) 2:0 (25:12, 25:19)


Січень 28th

Грип на Рівненщині: офіційна статистика та рекомендації

    Не панікувати, а дотримуватися правил особистої гігієни, вакцинуватися та вчасно йти до лікаря. Із такими порадами до жителів Рівненщини звернулися посадовці під час брифінгу в ОДА щодо стану епідеміологічної ситуації. На сьогодні в області, як і загалом по Україні, відсутні випадки захворювання, викликані  коронавірусом 2019-nCoV, розповів перший заступник голови ОДА Сергій Подолін. Щоб уникнути його занесення в Україну, в аеропорту «Бориспіль» проводять температурний скринінг пасажирів на прямих авіарейсах з Китаю.
   Разом з тим, на Рівненщині спостерігається сезонний ріст захворювання. На сьогодні,  на грип та ГРВІ в області захворіло 7,8 тисяч жителів, 70% відсотків з них – діти.
   Від ускладнень грипу в області зареєстрований один летальний випадок. Чоловік пізно звернувся  до лікарів, коли пошкодження легеневої тканини були майже тотальні. На сьогодні  з важким перебігом грипу у відділеннях анестезіології та інтенсивної терапії перебувають троє хворих. Жоден з них не був щеплений проти грипу.
    Як розповів начальник управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Юрій Осіпчук, епідемпоріг перевищений в Дубенському, Зарічненському, Костопільський, Корецькому, Острозькому, Радивилівському районах  та Вараші. Карантин запровадили у 54 школах та одному дитсадку Рівненщини, рішення про призупинення навчання приймається місцевою владою. 
   "Усі лікувальні заклади області готові до прийому хворих, а також до зростання кількості захворілих. В лікарнях є необхідне обладнання, аптеки забезпечені ліками та вакцинами», - запевнив Сергій Подолін.


2020 рікІНФОРМАЦІЯ про стан виконання в районі заходів, передбачених програмою розвитку малого та середнього підприємництва Сарненського району за 2019 рік

  На забезпечення реалізації заходів Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Рівненській області на 2018 – 2020 роки в районі за 2019 рік проведено наступне .

           Забезпечено дотримання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», зокрема, принципів державної регуляторної політики при плануванні, підготовці проектів регуляторних актів та аналізів регуляторного впливу, відстеження таких актів на підприємницьке середовище, а також оприлюднення проектів регуляторних актів.

           Відділом містобудування, архітектури та інфраструктури райдержадміністрації було розроблено проект регуляторного акту - розпорядження голови райдержадміністрації «Про затвердження Умов конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Сарненського району Рівненської області.Проект регуляторного акта разом із відповідним аналізом регуляторного впливу був оприлюднений у спосіб, передбачений статтею 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань. Даний регуляторний акт був погоджений Державною регуляторною службою України рішенням від 19.09.2019 №127, затверджений розпорядженням голови райдержадміністрації від 16.10.2019 №312 та зареєстрований в Головному територіальному управлінні юстиції Рівненської області від 30.10.2019.Інформація про майно об’єктів державної форми власності станом на 01.01.2020, яке тимчасово не використовується та пропонується для надання в оренду

  

№ п/п
Назва
Юридична адреса
Контак-тний телефон
Назва об’єкта

Пропозиції щодо використання

Характеристика
Площа, кв.м
1.

Сарненське управління водного господарства

34500 Рівненська область, м.Сарни, вул.Вишнева, 61

(03655)
 2-22-40
Лабораторний корпус

Для розміщення соціально-побутових об`єктів.

Перший поверх двохповерхової будівлі, наявність опалення, електропостачання, водовідведення. Потребує капітального ремонту.Інформація про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району станом на 01.01.2020, що не використовуються і можуть бути передані в оренду або відчужені

  

№ з/п
Орендодавець (балансоутримувач)
Найменування нерухомого майна, площа, м2
Адреса
Контактні телефони

1.       

Комунальне некомерційне підприємство «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради

Майновий комплекс «Дубки»

(6299,6 м²)

урочище Розвилка, вул. Лісова, 5,

с. Чудель
(03655)
3-35-41
2-22-26
3-23-97

2.       

Комунальне некомерційне підприємство «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради