Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лип 2019

Липень 31st

Конкурс для ОТГ, що прагнуть поліпшити систему надання соціальних послуг

     Неурядова організація StabilizationSupport Services за підтримки посольства Великої Британії в Україні оголошує конкурс для ОТГ, зацікавлених в участі у загальнонаціональному проекті «Розвиток соціальної згуртованості в Україні шляхом посилення регіонального та місцевого соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, ветеранів та інших осіб, які постраждали від конфлікту».

     Проект реалізується відповідно до реформ децентралізації та державного управління, які зараз впроваджуються в Україні. На місцевому рівні проект прагне розбудови потенціалу ОТГ у вирішенні проблем захисту постраждалого від конфлікту населення, включно з внутрішньо переміщеними особами (далі – ВПО), та забезпечення інклюзивних, прозорих та підзвітних процесів управління.

     Мета проекту: забезпечити сталий та довгостроковий захист потреб населення, що постраждало внаслідок конфлікту, включаючи повний і недискримінаційний доступ до якісних соціальних послуг, реалізацію прав і свобод людини та інтеграцію ВПО.

     Завдання проекту:

·        підтримка впровадження інтегрованої моделі системи соціального захисту на рівні ОТГ;

·        налагодження системи надання соціальних та адміністративних послуг в межах ОТГ;Президент України доручив запровадити проект «єМалятко» до 1 січня 2020 року

     30 липня в Офісі Президента України відбулася нарада з питань реалізації унікальних для світової практики комплексних електронних послуг, пов’язаних із народженням дитини та оформленням відповідних документів. Участь у нараді взяли Глава держави, представники профільних центральних органів виконавчої влади та міжнародних донорських проектів.
    «Я з самого початку казав, що йду на посаду Президента, щоб спростити життя нашим громадянам. Цифровізація державних послуг, або «Держава у смартфоні» є пріоритетом нашої команди. Особливо це стосується суспільно важливих та масових послуг, коли батьки змушені проходити бюрократичне пекло з немовлям на руках. Я доручаю реалізувати проект «єМалятко» до 1 січня 2020 року і готовий прибрати всі бар’єри, які виникатимуть», – підкреслив Володимир Зеленський.
    Так, 
указом Президента України «Про деякі заходи щодо поліпшення доступу фізичних та юридичних осіб до електронних послуг» передбачено реалізацію трьох комплексних електронних проектів, а саме:


Президент призначив стипендію учню з Сарненщини

     Щомісячну стипендію впродовж року отримуватимуть переможці Всеукраїнських конкурсів фаховї майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти у 2019 році.
     Серед них - учень Сарненського професійного аграрного ліцею Дмитро Петренчук, який посів п’яте місце з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва». Учень отримуватиме 1225 гривень.
     Грошове заохочення отримають 30 переможців з усієї України, які вибороли 1-6 місця з професій: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва»,«Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», «Маляр», «Кухар», «Офіціант» за умови продовження навчання. 


Липень 30th

В райдержадміністрації відбулося засідання спостережної комісії

    Сьогодні в райдержадміністрації відбулося засідання спостережної комісії під керівництвом голови спостережної комісії Івана Назарця, за участю членів комісії, представників Катеринівської виправної колонії №46.
    На комісії було розглянуто два питання: про розгляд матеріалів щодо умовно-дострокового звільнення; про розгляд матеріалів щодо заміни невідбутої частини покарання у виді позбавлення волі більш м’яким покаранням у виді обмеження волі. 


Проведено інформаційну акцію «Протидій торгівлі людьми!»

     У 2013 році Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію, проголосивши 30 липня Всесвітнім днем боротьби з торгівлею людьми.
     Так, сьогодні, у Всесвітній день протидії торгівлі людьми, Сарненський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Сарненським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та сектором превенції Сарненського ВП ГУНП в Рівненській області провели на центральній алеї міста Сарни інформаційно-просвітницьку акцію «Протидій торгівлі людьми!». 
     В рамках заходу сарненцям пропонували взяти участь у квесті, який дав змогу кожному перевірити свій рівень обізнаності щодо проблеми сучасного рабства. В ході квесту учасники відповідали на питання і, залежно від відповідей, рухалися у відповідному напрямку імпровізованим лабіринтом або ж потрапляли у пастку. На фініші усім учасникам надали детальні роз’яснення про те, як все ж не потрапити у пастку торгівлі людьми, а також ознайомили з правилами безпечного працевлаштування, навчання та подорожей за кордоном.
     Для найменших учасників було організовано розваги «Кольорові долоньки» та «Малюнок на асфальті».

    № 235 від 24 липня 2019 року "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 02 липня 2018 року № 262"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 
 

24 липня 2019 року                                                                                         № 235

 
Про внесення змін до розпорядження голови
районної державної адміністрації від
02 липня 2018 року № 262
 
 

Відповідно до статей 41, 46 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», у зв’язку із внесенням змін до Інструкції з діловодства в апараті Сарненської районної державної адміністрації, затвердженої розпорядженням голови районної державної адміністрації від 10 липня 2018 року № 272:

1. Внести до розпорядження голови районної державної адміністрації від 02 липня 2018 року № 262 «Про затвердження Регламенту Сарненської районної державної адміністрації», такі зміни:

викласти абзаци 12, 13 пункту 69 Регламенту Сарненської районної державної адміністрації у такій редакції:

«Додатки до розпоряджень голови районної державної адміністрації є невід’ємною частиною таких розпоряджень та підписуються керівником органу, який є головним розробником, на лицьовому боці останнього аркуша додатка.№ 234 від 24 липня 2019 року "Про редакційні уточнення найменування об’єктів визначених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 05 червня 2019 року №365-р «Деякі питання розподілу у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на зді"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

 

24 липня 2019 року                        № 234

Про редакційні уточнення найменування об’єктів визначених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 05 червня 2019 року №365-р  «Деякі питання розподілу у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій»

Відповідно до статей 13, 17 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  постанови Кабінету Міністрів України від 06 лютого 2012 року № 106 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій», зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 15 травня 2019 року №569 «Про внесення змін до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій», розпорядження Кабінету Міністрів України від 05 червня 2019 року №365-р  «Деякі питання розподілу у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій»:№ 233 від 19 липня 2019 року "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 08 липня 2019 року №224"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

 

19 липня 2019 року                        № 233

 

Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 08 липня 2019 року №224№ 232 від 18 липня 2019 рок "Про внесення змін до Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Сарненському районі та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомо"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 
голови районної державної адміністрації
 
 
18 липня 2019 року         № 232       
 

Про внесення змін до Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Сарненському районі та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради на IV квартал 2018 та 2019-2021 роки

 
 
 

Відповідно до Бюджетного кодексу України, Законів України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» від 22.11.2018 № 2621-VIII, «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості» від 14.11.2017 № 2206-VIII, керуючись статтями                                6, 22, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», та з метою розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Сарненському районі та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради:№ 231 від 16 липня 2019 року "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 03.09.2018 №366 «Про затвердження Положення про юридичний відділ апарату Сарненської районної державної адміністрації»"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
  

 16   липня 2019  року                                                                                       № 231

 
Про внесення змін до розпорядження
голови райдержадміністрації від
03.09.2018 №366 «Про затвердження
Положення про юридичний відділ апарату

 Сарненської районної державної адміністрації»

 

 Керуючись статтею 44 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Загальним положенням про юридичну службу міністерства, іншого органу виконавчої влади, державного підприємства, установи, організації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від             26 листопада 2008 року №1040:  

 

1. Доповнити підпункт 5 пункту 9 Положення про юридичний відділ апарату Сарненської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 03 вересня 2018 року №366 «Про затвердження Положення про юридичний відділ апарату Сарненської районної державної адміністрації» абзацами такого змісту: