Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Черв 2019

Червень 27th

Шановні жителі Сарненщини!

     Прийміть щирі вітання з нагоди державного свята - Дня Конституції України!

     28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії української державності. Обравши шлях незалежного розвитку і закріпивши це в Конституції, Україна підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати незалежну, соціальну, правову державу. Конституція стала не просто головним правовим документом, а й реальною основою розбудови вільної демократичної країни, першоосновою формування політичних, економічних та духовних реалій нашого суспільства. У ній відображені демократичні засади організації держави, політичні та економічні свободи українців, висловлюється суверенна воля  громадян.

     Але конституційні норми, які б вони не були передовими і демократичними, самі по собі не змінять життя на краще. Сьогодні, аби перетворити зміст на результат, усім нам потрібна підвищена відповідальність, самовіддана праця кожного.

     Нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку людини, де б панували гуманізм, демократія і справедливість, а матеріальний достаток співвідносився б із кількістю та якістю праці кожного.

     Тож нехай це свято додає нам сил та впевненості для досягнення поставлених цілей на благо нашої держави та громад району. Бажаємо вам міцного здоров’я, миру, щастя, добра, благополуччя, натхнення та плідної праці в ім’я нашого спільного кращого майбутнього!

 
 
Ярослав Яковчук,
голова Сарненської  райдержадміністрації 


Дорога молодь Сарненщини!

     Щиро вітаю вас з наступаючим Днем молоді!
 

     Молодість – найкраща пора в житті кожної людини, спогади про яку ми з трепетом зберігаємо у своєму серці. Це час випробувань, творчого натхнення, пізнання себе і навколишнього світу, що споконвіку вирізняється оптимізмом, енергією, завзяттям, новим баченням і неординарними рішеннями. 

     Сьогодні молодь – це покоління креативних людей, які активно підтримують інноваційні ідеї у демократичних перетвореннях, що відбуваються у нашій державі. Людей, які бажають і вміють вчитися і працювати, власними силами будувати нове життя, які є гідними продовжувачами національних традицій українського народу. Впевнений, що молодь Сарненщини своїми принциповими позиціями та конкретними діями розбудовуватимуть наш район й державу в цілому. Нехай ваші чисті помисли, оптимізм, невичерпна енергія і знання вірно служитимуть на благо району.

     Бажаю вам наснаги, гарної перспективи, світлої долі, фізичної та духовної сили, великого людського щастя та здійснення всіх мрій і планів.

 
 
Ярослав Яковчук,
голова Сарненської райдержадміністрації         


Закликаємо громадян бути обережними під час використання електроприладів у побуті!

     На сьогоднішній день людина навіть не уявляє своє життя без електроенергії. Освітлення, приготування їжі, дозвілля обігрів приміщень, все це використовує в своїй роботі електричний струм. Але окрім добра та комфорту електричний струм несе за собою величезну небезпеку у разі неправильного та байдужого користування. Окрім загрози ураження електричним струмом існує ще й загроза виникнення пожежі.

     Тому, щоб уникнути ураження електричним струмом, а також запобігти виникненню пожежі при експлуатації електротехнічних приладів необхідно:

• проводити монтаж і експлуатацію електротехнічних приладів згідно з інструкціями виробника;

• не користуватися електротехнічними приладами по закінченню терміну їх служби;

• не експлуатувати електротехнічні прилади, якщо порушені їх цільність чи пошкоджений корпус;

• не допускайте використання для обігріву приміщень несертифікованих та саморобних нагрівальних приладів, газових кухонних плит;

• в разі використання серійних нагрівальних пристроїв прослідкуйте за тим, щоб вони були встановлені відповідним чином, обмежте доступ до них дітей;

• відстань від електричних опалювальних приладів до горючих матеріалів і конструкцій має становити не менше 0,25 м;Дорогі випускники!

     Вітаю вас із чудовим святом – шкільним випускним вечором! Це свято найкращої пори в житті людини – свято юності, яке об’єднує і дарує посмішки, гарний настрій та світлі надії.

     Запам’ятайте цей день і  щиро  подякуйте своїм учителям за все, що вони зробили для вас за довгі роки навчання. Нехай школа завжди зігріває ваші серця приємним спогадом про дитинство і юність, місце, де ви знайшли друзів на все життя, де ви вперше пережили радість перемог, відчули мудрість наук, загартували характери і навчилися відповідальності.

     Бажаю вам не помилитися у виборі професії та стати гідними громадянами незалежної України!

     Хай стануть в нагоді теплі слова батьків і мудрі вчительські поради.

     Удачі Вам, натхнення, завзяття і творчих  пошуків.
 
 
Ярослав Яковчук,
голова Сарненської районної державної адміністрації 


Нові вимоги чинного законодавства щодо діяльності товариств з обмеженою та додатковою відповідальністю

 17 червня 2018 року набув чинності Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю»,який по новому регулює діяльність товариств з обмеженою та додатковою відповідальністю. Звертаємо увагу на те, що згідно пункту 3 прикінцевих та перехідних положень правового акту законодавець зобов’язує власників всіх товариств у разі прийняття статуту у новій редакції привести його у відповідності до нового закону, а також надає строк протягом 1 року «допрацювати» на старих статутах та все ж таки зареєструвати оновлені статути, керуючись тими пунктами, які не суперечать чинному законодавству, після набрання чинності нового закону.

Законом суттєво зменшується обов’язковий перелік відомостей, що зазначаються в статуті. Так, у новому статуті, прийнятому в 2018 році обов’язковими відомостями є:

·         повне та скорочене (за наявності) найменування товариства;

·         органи управління товариства, їх компетенція;

·         порядок прийняття рішень органами управління;

·         порядок вступу до товариства та виходу з нього.Відбулася нарада з питань підготовки до осінньо-зимового періоду

     26 червня 2019 року в райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації, голови районної спеціальної комісії з питань розрахунків за спожиті енергоносії Івана Назарця відбулася нарада з питань підготовки житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 року та розрахунків за спожиті енергоносії і надані житлово-комунальні послуги за підсумками січня-травня 2019 року.

     На засіданні було обговорено стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 року та визначено основні питання, що потребують вирішення.

     Станом на 01 червня 2019 року рівень розрахунків споживачів району за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги становить: електроенергія – 85 %, природний газ – 105 %, за послуги з теплопостачання – 94 %, за послуги з водовідведення – 106 % та за утримання будинків та прибудинкових територій – 92 %.

     За результатами розгляду питань були прийняті відповідні протокольні рішення. 


Відбувся урочистий захід з нагоди Дня Конституції України

     Вчора у Сарненському історико-етнографічному музеї відбувся урочистий захід з нагоди Дня Конституції України.

     Участь у заході взяли голова Сарненської райдержадміністрації Ярослав Яковчук, Сарненський міський голова Світлана Усик військовослужбовці, працівники закладів культури та освіти району, громадськість міста та представники ЗМІ.

     У своєму вітальному слові голова Сарненської райдержадміністрації Ярослав Яковчук зазначив, що Конституція України – це головний оберіг державності й демократії, гарант соборності нашої країни. Її прийняття назавжди закарбувало бажання українців жити у власній незалежній державі.

     «Конституцією України утверджені головні цінності нашого народу – людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканість та безпека. Будуючи майбутнє нашої Батьківщини, ми маємо пам’ятати про це» - наголосив Ярослав Володимирович.

     Під час заходу з нагоди 23-ї річниці Дня Конституції України за багаторічну і сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики було нагороджено військовослужбовців, представників  трудових колективів та громадськості  почесними грамотами голів райдержадміністрації та районної ради, подяками міського голови.

     Також усі присутні на заході насолодилися виступом співачки, волонтерки Христини Панасюк, котра є автором пісень, присвячених воїнам АТО. 


Червень 26th

Запрошуємо усіх бажаючих!

 На Рівненщині 6 випускників отримали 200 балів з ЗНО

     Серед них учень Сарненського ліцею «Лідер» Роман Стахнюк, який набрав максимум балів з предмету «Історія України».

     Вітаємо Романа та його вчителя з історії та правознавства Запухляк Валентину Артемівну з найвищим результатом! 


Вже більше 900 млн грн залучено українськими родинами за програмою «теплих кредитів» у цьому році

     За останній тиждень українські сім’ї оформили ще близько 30 млн грн «теплих кредитів».

     Загалом, у 2019 р. банками вже видано понад 900 млн грн «теплих кредитів», зокрема:
- 560 млн грн - на утеплення приватних будинків;
- майже 320 млн грн - для ОСББ;
- близько 25 млн грн - на твердопаливні котли.
     Водночас Голова Держенергоефективності Сергій Савчук звертає увагу усіх ОСББ на додаткові можливості щодо участі у програмі.
     Рішенням Уряду виділено додаткові 380 млн грн на співфінансування «теплих кредитів» для ОСББ у цьому році. Це майже у 2 рази більше, ніж обсяг коштів для утеплення ОСББ в рамках першого траншу фінансування у ц.р. - 190 млн гривень.
     «Отже, закликаю ОСББ якомога швидше розробляти нові проекти утеплення для освоєння ще близько 760 млн грн «теплих кредитів» у ц. р. та завчасно підготуватися до наступного опалювального сезону!», - повідомив С.Савчук.Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності