Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Трав 8, 2019

Вшанували жертв Другої світової війни

    Сьогодні, 8 травня,  в День пам'яті та примирення та з нагоди відзначення 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, учні загальноосвітньої школи № 2 міста Сарни    поклали квіти до пам’ятних знаків на місцях поховань представників єврейської національності (лісовий масив поблизу спорткомплексу «Мрія» м. Сарни). 


Голова райдержадміністрації відвідав ветеранів Другої світової війни

     Сьогодні у День пам’яті та примирення голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук спільно з керівниками районної та міської рад відвідали ветеранів Другої світової війни, що мешкають в м. Сарни.
     Завітали до Марії Терентіївни Байди, Івана Олександровича Гаврилова, Володимира Павловича Городнюка-Омельчука, Володимира Марковча Гуменного, Олексія Миолайовича Клименко, Михайла Трохимовича Козлюка, Дмитра Антоновича Лабунського, Петра Пилиповича Лубеннікова, Олени Євтухівни Мовчан. Також, відвідали вдову ветерана Григорія Андрійовича Щербака, який пішов з життя на початку цього року. Не залишили поза увагою і Віру Олександрівну Царук, якій війна завдала непоправних втрат ще в дитинстві.
     Гості поцікавилися здоров’ям та проблемами ветеранів, вручили їм квіти та подарунки й висловили велику подяку за героїзм, мужність та самопожертву. А ветерани у свою чергу ділилися спогадами про воєнні роки та дякували очільникам району та міста за увагу і турботу.
 Дорогі Сарненці! Шановні ветерани!

    Щиро вітаю вас з 74-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! У ці дні ми вшановуємо своїх визволителів, які героїчно відстояли наше невід’ємне право жити вільно на рідній землі,   та згадуємо пам'ять мільйонів українців, яких забрала Друга світова війна.
    Крізь полум’я боїв, страждання і смерть, крізь гіркоту поразок та непоправні втрати йшов наш народ до великої перемоги. Величний подвиг наших  захисників є невичерпним джерелом та прикладом патріотизму, героїчного служіння своєму народу. В умовах російської агресії проти українського народу пам'ять про славетні діяння наших дідів і прадідів пробуджує з новою силою патріотичний дух нинішнього покоління. Подвиг воїнів Перемоги сьогодні гідно продовжують українські солдати  захищаючи нашу  країну на східних рубежах.  Переконаний, мине небагато часу й українці здолають ще одного агресора й святкуватимуть перемогу.
    8 травня в Україні  відзначається день пам'яті та примирення. У цей день ми з вдячністю згадуємо тих, хто віддав власне життя за щасливе майбутнє прийдешніх поколінь. Шановні ветерани, щиро дякую вам за самопожертву, на яку ви пішли заради  незалежності та територіальної цілісності України, свободи нашого народу.  Бажаю вам міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих років щасливого та мирного життя. Хай не болять ваші рани, хай здоровими і щасливими ростуть ваші онуки, хай у ваших родинах панує злагода й спокій!