Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Трав 3, 2019

Відбулися установчі збори із формування нового складу громадської ради

     Сьогодні в Сарненській райдержадміністрації відбулися установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Сарненській районній державній адміністрації.

     В заході взяли участь  члени ініціативної групи, представники громадських організацій району, які подали заяви на участь в установчих зборах, голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук та інші.

     Голова Сарненської райдержадміністрації Ярослав Яковчук подякував діючому складу Громадської ради при Сарненській райдержадміністрації за плідну та конструктивну роботу  впродовж 2016-2018 років та за взаємодію громадської ради з органами виконавчої влади з метою успішного вирішення проблемних питань, які сьогодні турбують громаду Сарненського району.

     Керівник апарату Сарненської райдержадміністрації Василь Стельмах ознайомив присутніх із повноваженнями дорадчого органу згідно чинного законодавства України. 

     На установчих зборах було обрано новий склад громадської ради при Сарненській райдержадміністрації у кількості 12 осіб.

     Головою Громадської ради обрано - Лаврущенка Сергія Олександровича (голова Спілки підприємців Сарненського району), заступником голови – Куришка Віталія Михайловича (голова громадської організації «Районна ветеранська спілка учасників АТО Сарненщини»), секретарем – Марковця Руслана Петровича (представник Сарненської районної профспілкової організації працівників державних установ).

     Голова громадської ради Сергій Лаврущенко  подякував присутнім за виявлену довіру та привітав членів дорадчого органу з початком роботи оновленої Громадської ради, побажавши конструктивної співпраці.Запрошуємо на Міжрегіональний інвестиційний форум

     Рівненською облдержадміністрацією та обласною радою, за підтримки Інституту технічної теплофізики НАНУ, Національного технічного університету України «КПІ» ім. І.Сікорського (Інститут енергозбереження і енергоменеджменту), Держенергоефективності та Мінрегіону, 13 - 14 червня 2019 року буде проведений Міжрегіональний інвестиційний форум з питань енергоефективності та енергозбереження.
      Форум для керівників місцевих органів виконавчої влади та самоврядування, установ бюджетної сфери та організації житлово-комунального господарства, в т.ч.: голів (жителів) ОСББ, ЖБК та населення (приватного сектору), суб`єктів господарювання, підприємств-виробників сучасного енергоефективного обладнання та енергосервісних компаній відбудеться в приміщенні ТОВ «Рівнетеплоенерго» (м.Рівне, вул. Д.Галицького, 27 конференц-зал на 4 поверсі), реєстрація учасників   з   08.30 год. до 10.30 год. 13 червня 2019 року за місцем проведення.
     В рамках цього заходу 13-14 червня 2019 року буде працювати V Міжнародна спеціалізована виставка «Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ – 2019)» (урочисте відкриття виставки відбудеться 13.06.2019 о 09 30   год. за центральним входом до виставкової площі ТОВ «Рівнетеплоенерго», м. Рівне, вул. Д.Галицького, 27).