Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Трав 28, 2019

Відбулось пленарне засідання позачергової 35-ї сесії районної ради

     Сьогодні у сесійній залі Сарненської районної ради відбулось пленарне засідання позачергової тридцять п’ятої сесії районної ради сьомого скликання під головуванням голови Сарненської районної ради Руслана Серпенінова, за участі голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука, депутатів районної ради, голів територіальних громад району, працівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ, підприємств, організацій та представників ЗМІ .

     Голова Сарненської районної ради Руслан Серпенінов повідомив присутніх про те, що Указом Президента України нагороджено депутата Сарненської районної ради Гольонка Павла Олександровича відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції», привітав депутата та урочисто вручив медаль.

     Голова Сарненської районної виборчої комісії Щербан Володимир Маркович оголосив повідомлення районної виборчої комісії про визнання обраним депутатом Сарненської районної ради сьомого скликання Власюка Віктора Петровича, замість депутата, який вибув за особистою заявою.

     Голова районної ради привітав новообраного депутата з визнанням його депутатських повноважень і вручив йому посвідчення і значок депутата районної ради.  

     Затим, перейшли до розгляду питань порядку денного сесії. На розгляд сесії було внесено 46 питань, що стосуються соціально-економічного розвитку району.                                                       

     В ході засідання прийнято 46 рішень районної ради з питань порядку денного.