Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Трав 24, 2019

Конкурс проектних ідей у сфері сталого розвитку в Україні

     Спільний проект Уряду Швеції та Програми розвитку ООН «Посилене партнерство для сталого розвитку» оголошує конкурс проектних ідей у сфері сталого розвитку в Україні.

     До участі запрошуються:

місцеві органи влади та органи місцевого самоврядування,

заклади освіти,
організації громадянського суспільства,

бізнес-організації, які об’єдналися для вирішення проблем сталого розвитку регіону.

     Завдання конкурсу:

     Сформувати ефективні багатосторонні партнерства, які орієнтовані на виклики і готові ініціювати та вирішувати актуальні проблеми ключових напрямків сталого розвитку;

     На конкурсній основі відібрати інноваційні ідеї ініціатив зі сталого місцевого розвитку, що покликані на умовах ефективного партнерства вирішити важливу та достатньо розповсюджену (не унікальну) проблему, навколо вирішення якої об’єднуються партнери з різних секторів.

     Діяльність майбутніх партнерств повинна здійснюватися за як мінімум одним з наступних ключових напрямків у сфері сталого розвитку:ШТОРМПОПЕРЕДЖЕННЯ

     25-27 травня на річках Рівненської області продовжиться ріст рівнів води на 0,2-0,8 м над рівнями. 24 травня – на 08 год. подальшим затопленням заплав, с/г угідь.

     В Сарненському районі в ряді сіл зберігається небезпека затоплення присадибних ділянок, господарських споруд та окремих будинків.

      

Начальник Рівненського обласного

центру з гідрометеорології                                                                                                                                        Б.П.МасовецьРезультати проведеної роботи стосовно попередження незаконного збору рідкісних ранньоквітучих об’єктів рослинного світу у 2019 році

  З метою збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу, в тому числі занесених до Червоної книги України видано розпорядження голови Сарненської районної державної адміністрації від 04.03.2019 № 87 «Про попередження незаконного збору рідкісних ранньоквітучих і таких, що знаходяться під загрозою зникнення видів рослин, а також рослин, занесених до Червоної книги України», яким рекомендовано відповідальним виконавцям вживати вичерпних заходів щодо недопущення зривання і торгівлі рідкісними видами дикоростучих рослин.

         В період з 15 березня по 15 травня 2019 року уповноваженими особами   Сарненського відділу Головного управління Національної поліції у Рівненській області, Рівненського природного заповідника, державних підприємств «Сарненське лісове господарство» та «Клесівське лісове господарство» було проведено 114 перевірок стосовно виявлення незаконного збору ранньоквітучих об’єктів рослинного світу, в тому числі, що занесені до Червоної книги України та інших природоохоронних списків. Протягом зазначеного періоду складено 1 протокол на виявлене правопорушення у розмірі 1700 грн., яке передано до судових органів.

         Як висновок, слід пам’ятати перед тим як незаконно зривати квіти варто задуматися про відповідальність перед законом та екологічні наслідки від діяльності кожного з нас.В райдержадміністрації відбулося засідання спостережної комісії

    Сьогодні в райдержадміністрації відбулося засідання спостережної комісії під керівництвом голови спостережної комісії - першого заступника голови райдержадміністрації Івана Назарця, за участю членів комісії, представників Катеринівської виправної колонії №46 та Сарненського районного відділу з питань пробації.
   На комісії було розглянуто два питання: про розгляд матеріалів щодо умовно-дострокового звільнення; про розгляд матеріалів щодо заміни невідбутої частини покарання у виді позбавлення волі більш м’яким покаранням у виді обмеження волі. 


Календарний план виборів

 
 
КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН

основних організаційних заходів з підготовки та проведення перших виборів депутатів сільських,

селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів

30 червня 2019 року
 
№ з/п

Зміст заходу, визначений Законом України "Про місцеві вибори" (далі – Закон)