Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Трав 2, 2019№ 140 від 24 квітня 2019 року "Про внесення змін до паспорту бюджетної програми Сарненської районної державної адміністрації на 2019 рік"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 
    
24 квітня 2019  року                                                                               № 140
 

Про внесення змін до паспорту

бюджетної програми Сарненської

районної державної адміністрації

на 2019 рік
 
 

 Відповідно   до  статті  20   Бюджетного  кодексу   України, п. 18  розділу№ 139 від 24 квітня 2019 року "Про план роботи Сарненської районної державної адміністрації на травень 2019 року"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

 
 

 24 квітня 2019 року                                                                                 № 139

                                                                                        

Про план роботи Сарненської районної державної адміністрації на травень 2019 року№ 138 від 23 квітня 2019 року "Про розроблення детального плану території земельної ділянки державної власності, орієнтовною площею 0,2016 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, маш"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

 
23 квітня 2019 року                                                                                           № 138   
 
 

Про розроблення детального плану
території земельної ділянки державної власності, орієнтовною площею 0,2016 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, яка знаходиться на території Чудельської сільської ради Сарненського району (за межами населеного пункту)№ 136 від 18 квітня 2019 року "Про організацію робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації місцевого рівня"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації
18  квітня  2019 року
                                                     № 136                                                                                 
  
 
Про організацію робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації місцевого рівня
 
 
 
 
 
 


№ 135/19 від 15 квітня 2019 року "Про утворення міжвідомчої районної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно- територіального устрою "

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 
 

голови районної                                                     голови районної

державної адміністрації                               ради

 
 
15 квітня 2019 року                                                                           № 135/19
 
Про утворення міжвідомчої

районної робочої групи з

підготовки пропозицій
щодо адміністративно-
територіального устрою

  № 129 від 10 квітня 2019 року "Про ліміти споживання теплової і електричної енергії, природного газу, води та інших видів паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами і закладами району на 2019 рік"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 
 

10 квітня 2019 року                                                                                         № 129

 
 
Про ліміти споживання теплової і електричної
енергії, природного газу, води та інших видів
паливно-енергетичних ресурсів бюджетними
установами і закладами району на 2019 рік
 
        
 

На виконання статей 51, 77 Бюджетного кодексу України, розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 09.04.2019 № 301 «Про ліміти споживання теплової і електричної енергії, природного газу, води та інших видів паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами і закладами області на 2019 рік», керуючись статтями 118, 119 Конституції України, відповідно до змісту статей 2, 6, 16, 28, 36 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та з метою оптимізації енергоспоживання у бюджетній сфері району, а також економії коштів:На IV Всеукраїнському форумі екологів Голова Держенергоефективності представив екологічно чисті рішення для успішного бізнесу

    «Перше, що потрібно проводити, - це енергоаудит.Зокрема, за підтримки Уряду Німеччини Проект GIZ «Консультування підприємств щодо енергоефективності» проводить пілотні енергоаудити на понад 60 підприємствах», - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, відкриваючи IV Всеукраїнський форум екологів.
   Так, за результатами першогоенергоаудиту на Івано-Франківському локомотиворемонтному заводі визначено, що підприємство може заощаджувати понад 3,5 млн грн у рік завдяки енергоефективним заходам. Крім цього, модернізувати виробничі потужності допомагають ЕСКО-компанії. Наприклад, одна з таких компаній встановила 550 LED-ламп в цеху Азовсталі. Завдяки цьому очікувана економія витрат на електроенергії - 12 млн грн у рік.
   Окрім діючих рішень, на бізнес чекають нові інструменти.Так, Держенергоефективності разом із партнерами розробило механізм стимулювання промислових підприємств до енергоефективності. За цією програмою підприємство, що провело енергоаудитабо впровадило енергоменеджмент, зможе взяти кредит на енергоефективні і «зелені» проекти. Отримавши економіюенерговитрат, компанія одержить компенсацію від держави. Передбачається, що компенсацією буде повернення частини коштів з оплаченого податку на СО2, як у провідних європейських країнах (Данія, Фінляндія, Швеція).
    «Тому рекомендую усім зацікавленим підприємствам проводити енергоаудитта енергоефективні заходи, а також об’єднуватися у цій сфері», - закликав С.Савчук. На сьогодні за підтримки Уряду Німеччини вперше в Україні вже впроваджено 2 Мережі енергоефективних підприємств: