Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Трав 17, 2019

Відбулася нарада щодо вирішення питання посилення охорони майна ВСП «Сарненська дистанція сигналізації та зв’язку»

     Сьогодні, голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук провів робочу нараду з представниками правоохоронних органів району та представниками   регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця» для вирішення питання посилення охорони майна ВСП «Сарненська дистанція сигналізації та зв’язку» та в діяльності інших залізничних організацій.
  За підсумками наради було прийнято рішення активізувати превентивні заходи, спрямовані на недопущення можливих втручань сторонніми особами в роботу пристроїв сигналізації, централізації, блокування та зв’язку на об’єктах залізничної галузі району, а також посилити взаємодію між Сарненським відділом ГУ НП в Рівненській області, ВСП «Сарненською дистанцією сигналізації та зв’язку» та іншими установами та організаціями залізничної інфраструктури.
 


Шановні сарненці!

      19 травня 2019 року відзначається День пам’яті жертв політичних репресій (у третю неділю травня – відповідно до Указу Президента України від 21 травня 2007 року № 431). Просимо всі організації, установи, заклади району, вжити заходів щодо забезпечення приспущення Державного Прапору України та обмежити проведення розважальних заходів. 


19 травня – День пам’яті жертв політичних репресій

     17  травня,  напередодні  Дня пам’яті жертв політичних репресій в місті Сарни на міському кладовищі № 1 по вул. Ковельській відбулося покладання квітів до братських могил жертв політичних репресій
   Пам’ять про жертв тоталітарного режиму вшанували   голова райдержадміністрації  Ярослав Яковчук, секретар міської ради Тамара Палієнко,  громадськість міста.
   День пам’яті жертв політичних репресій започаткований для гідного вшанування гіркої долі тих людей, які були непотрібними для радянської системи, а також привернення уваги суспільства до трагічних сторінок історії України.