Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Трав 14, 2019

16 травня - День вишиванки!

     Всесвітній день вишиванки – свято національної та духовної єдності, адже об’єднує українців незалежно від місця проживання, мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи релігійних поглядів.
     У культурі будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка – це приклад і підтвердження цьому, адже є не тільки традиційною частиною гардеробу українців, а й національним символом – символом боротьби за незалежність, символом нескореності, незламності духу, надії та любові.
     Саме цей день покликаний сприяти єдності і культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу, збереженню вишитої сорочки, як матеріальної та духовної спадщини українців.
     
Тож, закликаємо жителів Сарненщини відзначити свято, вдягнувши цього дня на роботу та навчання – вишиванку! А о 10:00 год. біля пам’ятника Т.Шевченку чекаємо усіх бажаючих для участі у флешмобі. Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

    Сьогодні в райдержадміністрації відбулося засідання колегії під керівництвом голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука. В рамках засідання було розглянуто 3 питання: про підсумки роботи галузей господарського комплексу району за січень - березень 2019 року; про взаємодію райдержадміністрації з правоохоронними органами району по вдосконаленню роботи в сфері протидії несанкціонованому видобутку бурштину-сирцю на території району; про забезпечення пожежної безпеки на території Сарненського району. З розглянутих питань були прийняті відповідні рішення.
    Голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук акцентував увагу присутніх, що одним з пріоритетів роботи районної влади у І кварталі 2019 року було впровадження в районі медичної реформи,  зокрема було відкрито нову амбулаторію в с.Костянтинівка (до 1 липня в районі планується відкриття ще чотирьох медичних  амбулаторій).


На Рівненщині оголосили конкурси дитячої творчості «Енергоефективність очима дітей»

     Конкурси дитячої творчості з енергоефективності та захисту навколишнього середовища розпочалися на Рівненщині. Їх проведуть серед дітей та учнівської молоді.Кращі роботи від району, міста, об’єднаної територіальної громади будуть представлені на V Міжнародна спеціалізована виставка «Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ - 2019)». Захід відбудеться 13-14 червня на території «Рівнетеплоенерго» (м. Рівне, вул. Д.Галицького, 27). Нині ж розпочався прийом та відбір робіт, що триватиме до 24 травня. Переможці будуть визначатися шляхом таємного голосування відвідувачів виставки. За призові місця учасники отримають відзнаки та заохочувальні призи.
    Тематика конкурсів – висвітлення питань енергоефективності, енергозаощадження та захисту довкілля. Переможці будуть визначені у таких номінаціях:
«Енергозбереження — очима дітей» (вимоги);