Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Трав 11, 2019

«Я і мама»

     12 травня в Україні відзначається День матері. Це хороший привід нагадати нашим матерям, як ми їх цінуєм та любим. Напередодні, 8 травня,  в Сарненській центральній районній бібліотеці для дітей відбулося свято "Я і мама", приурочене до Дня матері.  "Сонячні" дітки під керівництвом логопеда Інни Примак та психолога Руслани Геги створювали подарунки для своїх мам - різнокольорові паперові квіти. Мами отримали правові консультації від спеціалістів правового центру з надання безоплатної правової допомоги Аліни Харченко та Юлії Болкуневич. А діти тим часом, переглянули лялькову виставу «Котик і півник» від клубу любителів казки «Книга і лялька» районної дитячої бібліотеки. Приємним сюрпризом для мам та дітей були святкові подарунки від районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. На завершення свята відбулася фотосесія «Я з мамою».  


12 травня - День Матері

      Дорогі жінки, любі наші матері!  Прийміть сердечні вітання з прекрасним святом – Днем матері!     Материнство – безцінний дар Божий, вічне джерело буття людського, основа сім'ї, роду і народу. Це свято особливе, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до жінки-матері. Саме уроки матері є головним дороговказом на життєвому шляху, а її любов – найнадійнішим оберегом. Саме образ Матері, її сердечне тепло та ласка для кожної людини назавжди залишаються найдорожчими святинями, що втілюють моральні чесноти, самовідданість, уособлюють незрадливість і самопожертву, символізують життя, родинне тепло, затишок і всеперемагаючу любов.
    Шановні Матері! Від щирого серця вітаю вас зі святом. Бажаю вам щастя, довгих років життя, душевного спокою, миру і добра, впевненості в завтрашньому дні. Нехай тепло домашнього вогнища, створене вашими лагідними серцями і дбайливими руками, зігріває ваші родини повсякчас, а добро, що невтомно сієте довкола себе, повертається сторицею.
 
Ярослав Яковчук,
голова райдержадміністрації