Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Трав 2019

Травень 29th

05.2019 - Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу

  Управління праці та соціального захисту населення Сарненської районної державної адміністрації просить дати оголошення наступного змісту:

 
 

            Кабінетом Міністрів України від 27 березня 2019 року № 309  прийнято постанову «Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу».

         Для забезпечення дитини реабілітаційними заходами один із батьків дитини чи її законний представник подає до управління праці заяву про направлення дитини до реабілітаційної установи із зазначенням інформації про вибрану реабілітаційну установу разом з копіями:

      паспорта громадянина України чи свідоцтва про народження дитини,

      індивідуальної програми реабілітації,

      виписки з амбулаторної карти хворого (форма № 027/о).

       Вартість реабілітаційних заходів визначається реабілітаційною установою відповідно до індивідуальної програми реабілітації, в якій зазначаються обсяг і строки проведення таких заходів.

       З переліком реабілітаційних установ можна ознайомитись на сайті Міністерства соціальної політики України або в управлінні праці та соціального захисту.

 

       За більш детальною інформацією звертатись в управління праці та соціального захисту населення за адресою: м.Сарни, вул.Демократична, 46, кабінет № 7.05.2019 - До відома осіб з інвалідністю, що перебувають на черзі на забезпечення путівкою на санаторно-курортне лікування.

  Постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2007 року № 150 «Про Порядок виплати деяким категоріям осіб з інвалідністю замість санаторно-курортної путівки та вартості самостійного санаторно-курортного лікування» передбачена виплата компенсації особам з інвалідністю, якщо вони протягом трьох календарних років не одержували безоплатної путівки до санаторно-курортного закладу.  

       Дія цього Порядку не поширюється на осіб, інвалідність яких пов»язана з наслідками Чоронобильської катастрофи та дітей з інвалідністю.

    Підставою для виплати грошової компенсації за путівку є такі документи:

-         заява особи з інвалідністю про виплату грошової компенсації;

-         медична довідка за формою 070-о щодо необхідності забезпечення санаторно-курортним лікуванням;

-         посвідчення особи з інвалідністю. 

    Грошова компенсація за путівку у 2019 році виплачується в таких розмірах:

-         особам з інвалідністю 1та 2 групи – 393 грн.;

-         особам з інвалідністю 3 групи – 262 грн.

    Грошова компенсація за путівку особі з інвалідністю, яка працює (навчається), виплачується на підставі довідки з місця роботи (навчання) про те, що вона протягом трьох років не одержувала безоплатну санаторно-курортну путівку.

       За більш детальною інформацією звертатись в управління праці та соціального захисту населення за адресою: м.Сарни, вул.Демократична, 46, кабінет № 7.№ 179 від 27 травня 2019 року "Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Селище Селищенської сільської ради Сарненського району Рівненської області"

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 

 27 травня 2019 року                                                                                      № 179

 
 

Про погодження проекту землеустрою

щодо встановлення (зміни) меж села Селище Селищенської сільської ради Сарненського району Рівненської області

       
 
 

Розглянувши клопотання Селищенської сільської ради від 16.05.2019 №02-08/143 про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж селаСелище, проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж               селаСелище Селищенської сільської ради Сарненського району Рівненської області та керуючись статтями 17, 173, 186 Земельного кодексу України, статтею 46 Закону України «Про землеустрій»:

 

1. Погодити проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж               селаСелище Селищенської сільської ради Сарненського району Рівненської області.№ 178 від 24 травня 2019 року "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 23.02.2016 № 47 «Про організацію роботи щодо створення нових робочих місць для засуджених, покращення соціально-побутових умов тримання засуджених"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 
 
24 травня 2019 року                                                                                     №178
 
 
Про внесення змін до розпорядження голови
райдержадміністрації від   23.02.2016 № 47
«Про організацію роботи щодо  створення

нових робочих місць для  засуджених, покращення

соціально-побутових умов тримання засуджених
що утримуються, та осіб, які звільнились   з

установ виконання покарань на 2016-2020

 роки»
 

              У зв’язку з вибуттям окремих членів робочої групи з надання практичної допомоги Державному підприємству «Підприємство Державної кримінально- виконавчої служби України (№ 46)» щодо вирішення питань працевлаштування засуджених, керуючись пунктом 6 статті 24 Закону України « Про місцеві державні адміністрації» :№ 146 від 06 травня 2019 року "Про затвердження районного плану заходів щодо неінфекційних захворювань для досягнення цілей сталого розвитку в Сарненському районі "

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 
голови районної державної адміністрації
 

06 травня 2019 року                                                                                 № 146

 
Про затвердження районного плану заходів щодо неінфекційних захворювань для досягнення цілей сталого розвитку в Сарненському районі 
 
 
Відповідно  до статей 13, 14 Основ законодавства України про охорону здоров’я, статті 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 20.03.2019 №225 «Про затвердження обласного плану заходів щодо неінфекційних захворювань для досягнення цілей сталого розвитку в Рівненській області», з метою реалізації державної політики у сфері охорони здоров’я населення,  громадського здоров’я:

1. Затвердити районний план заходів щодо неінфекційних захворювань для досягнення цілей сталого розвитку в Сарненському районі (далі - заходи) згідно з додатком.Травень 28th

Відбулось пленарне засідання позачергової 35-ї сесії районної ради

     Сьогодні у сесійній залі Сарненської районної ради відбулось пленарне засідання позачергової тридцять п’ятої сесії районної ради сьомого скликання під головуванням голови Сарненської районної ради Руслана Серпенінова, за участі голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука, депутатів районної ради, голів територіальних громад району, працівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ, підприємств, організацій та представників ЗМІ .

     Голова Сарненської районної ради Руслан Серпенінов повідомив присутніх про те, що Указом Президента України нагороджено депутата Сарненської районної ради Гольонка Павла Олександровича відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції», привітав депутата та урочисто вручив медаль.

     Голова Сарненської районної виборчої комісії Щербан Володимир Маркович оголосив повідомлення районної виборчої комісії про визнання обраним депутатом Сарненської районної ради сьомого скликання Власюка Віктора Петровича, замість депутата, який вибув за особистою заявою.

     Голова районної ради привітав новообраного депутата з визнанням його депутатських повноважень і вручив йому посвідчення і значок депутата районної ради.  

     Затим, перейшли до розгляду питань порядку денного сесії. На розгляд сесії було внесено 46 питань, що стосуються соціально-економічного розвитку району.                                                       

     В ході засідання прийнято 46 рішень районної ради з питань порядку денного.   


Травень 27th

«Журавка» відсвяткувала 20-річчя

     26 травня на сцені Сарненського районного будинку культури пройшов звітний концерт Сарненської приватної дитячої хореографічної школи «Журавка». Привітати ювілярів зі святом прийшли заступник голови райдержадміністрації Наталя Параниця, міський голова Світлана Усик, заступник голови районної ради Микола Костецький.
     Під час виступів юні артисти продемонстрували свою майстерність, створюючи на сцені атмосферу яскравого свята танцю, краси і творчості. На гостей концерту чекали танцювальні композиції на всі смаки, різнобарв’я стилів, колоритні костюми, а головне — дитяча творчість, помножена на їх талант і підкріплена досвідом колективу самовідданих викладачів.Майже 900 ОТГ вже створено в Україні, - оновлені дані Моніторингу децентралізації

  Майже 900 об’єднаних територіальних громад (ОТГ) вже створено в Україні, станом на 10 травня 2019 року. З них в 66 територіальних громадах відбудуться перші місцеві вибори 30 червня, ще 25 очікують на рішення ЦВК. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, коментуючи дані Моніторингу процесу децентралізації та реформування місцевого самоврядування, підготовленого Мінрегіоном.


Рівнян запрошують на вебінар «Уважні батьки: як запобігати звабленню дітей онлайн»

    27 травня о 16.30 відбудеться безкоштовний вебінар щодо відповідального батьківства та способів протидії звабленню дітей онлайн. Захід буде проводити спікерка Уляна Долиняк – тренерка, психотерапевт, директор Центру педагогіки травми. Для участі потрібно попередньо зареєструватися за посиланням: https://is.gd/y7Jj3w 
    За годину вебінару ви почуєте про те, як бути уважними батьками для дитини в період стрімких підліткових змін, та отримаєте відповіді на запитання:
 

·         Що таке зваблення в мережі?

·         Яку тактику використовують спокусники?

·         Чому підлітки часто стають легкою мішенню зловмисника?№ 177 від 23 травня 2019 року "Про Районну програму поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2019 - 2023 роки"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 
голови районної державної адміністрації
 
 

 23   травня 2019 року                                                                                      № 177